fitnessprozivot.cz

Aminokyseliny Nutrend BCAA 2:1:1 Tabs 150 tablet

Hodně žádaný produkt Aminokyseliny Nutrend BCAA 2:1:1 Tabs od značky s dlouholetou tradicí Nutrend naleznete momentálně na našich stránkách ve výhodné akci! Právě teď za cenu 459 Kč.
EAN: 8594073171528
Aminokyseliny Nutrend BCAA 2:1:1 Tabs
Ověřit dostupnost »
Značka: Nutrend
459 509 Kč Sleva -9%
Popis produktu

Esenciální větvené aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin ve formě tablet.. Aminokyseliny Nutrend BCAA 2:1:1 Tabs jsou esenciální větvené aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin (BCAA) ve formě tablet. Tablety představují přesnou a pohodlnou formu dávkování a každá z tablet v sobě nese 1 g BCAA. Esenciální větvené aminokyseliny jsou v tomto produktu zastoupeny v poměru 2:1:1 pro L-leucin.

Při náročné fyzické aktivitě dochází k úbytku jednotlivých aminokyselin, spolu s dalšími důležitými látkami. Aminokyseliny představují stavební kameny každé bílkoviny. Dostatečný příjem kvalitní bílkoviny s optimálním aminokyselinovým spektrem přispívá k svalovému růstu. Větvené aminokyseliny patří mezi esenciální, které musí tělo přijímat stravou, protože v těle neprobíhá jejich syntéza z jiných zdrojů.
univerzální poměr aminokyselin 2:1:1 pro L-leucin
obsah BCAA – 1 g v tabletě
bez cukru

BCAA 2:1:1 je určen:

pro intenzivně trénující sportovce

Doporučené dávkování produktu BCAA: 3 tablety 60 minut před zátěží, 3 tablety ihned po zátěži. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Použití: dle doporučeného dávkování polkněte tablety a zapijte dostatečným množstvím vody. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Tablety nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.

Upozornění: Doplněk stravy, vhodný zejména pro sportovce.

Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Složení: L-leucin, L-isoleucin, L-valin, plnidlo mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka stearan hořečnatý, plnidlo zesíťovaná celulózová guma.

Nutriční hodnoty:

 
100 g
6 tablet

L-leucin
38,5 g
3000 mg

L-isoleucin
19,2 g
1500 mg

L-valin
19,2 g
1500 mg

1 tableta: 1300 mg

Hmotnost obsahu balení: 195 g (150 tablet)