fitnessprozivot.cz

Balanční podložka HS-L058B – Žlutá

Akční výrobek Balanční podložka HS-L058B - od populárního výrobce Hop-Sport máte možnost koupit na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu! Momentálně v akci za 1 290 Kč.
EAN: 5902308223417
Balanční podložka HS-L058B -
Ověřit dostupnost »
Značka: Hop-Sport
1 290
Popis produktu

Balanční podložka je inovativním zařízením, díky kterému můžete efektivně posílit Vaše tělo a také se postarat o správné držení těla. Cvičením na nestabilní půdě, kterou nabízí balanční podložka, se do práce zapojí mnohem větší množství svalů než během normálního tréninku (včetně hlubokých svalů). Takový trénink Vám pomůže zlepšit koordinaci pohybu, bude vynikajícím obohacením rehabilitací a různých fitness tréninků. K podložce jsou připojeny dva expandéry, díky kterým obohatíte své tréninky.

Oboustranné použití

Díky své konstrukci je balanční podložka nazývaná i polokoulí. Je podobná fitness míči, umístěnému na stabilní základně. Podložka může být používána dvojím způsobem – měkkou částí nahoru nebo dolů. To vše nabízí širokou škálu balančních cviků při fitness tréninku a také při rekonvalescenci. Na podložce můžete i běhat a provádět skoky, což oceňují hlavně milovníci aerobních tréninků.

Trénink hlubokých svalů

Díky balanční podložce zlepšíte stav hlubokých svalů, které jsou zodpovědné za udržení správné stability těla. Takový trénink je doporučen pro každého, bez ohledu na úroveň fyzické zdatnosti. Je doporučován zejména pro lidi, kteří sportovně soutěží (k prevenci zranění), pro těhotné ženy a po porodu (na posílení pánve) a pro lidi, kteří vedou sedavý způsob života (na posílení zádových svalů a prevenci proti bolesti zad).

Protiskluzový povrch

Balanční podložka byla navržena tak, aby poskytovala stabilní povrch pro jakýkoliv typ cvičení. Vyrobeno z nejkvalitnějšího materiálu, který poskytuje příslušnou úroveň pružnosti a trvanlivosti. Plastový podstavec s nožičkami přilne těsně k zemi a zabrání hýbání se produktu během cvičení. Plošina je ideální pro statické a dynamické cvičení.

Odnímatelné expandéry

V sadě s balanční podložkou Hop-Sport získáte dva expandéry, díky kterým můžete rozšířit rozsah vašich cvičení. Expandéry Vám pomohou posílit svaly rukou, hrudníku a zad.

Technické údaje

Model: HS-L058B
Barva: žlutá
Materiál: PVC, ABS
Maximální zatížení: 200 kg
Hmotnost: 4,75 kg, s balením 5,45 kg
Průměr: 57,5 cm, v oblasti expandérů 63,5 cm
Výška: 22 cm
Zahrnuté expandéry: 2 ks
Délka expandéru: 80 cm
Pumpa v sadě: ANO
Typ podložky: protiskluzový