fitnessprozivot.cz

Balanční podložka inSPORTline Bumy BC700

Zajímavý výrobek Balanční podložka inSPORTline Bumy od značky s dobrým jménem Insportline pohodlně pořídíte u nás teď za nejnižší cenu. Produkt momentálně prodáváme za 1 590 Kč.
EAN: 8595153673352
Balanční podložka inSPORTline Bumy
Popis produktu

Robustní a stabilní podložka s masážními bodlinkami ke stimulaci akupresurních bodů, vhodná pro cvičení i relaxaci.. Balanční podložka inSPORTline Bumy BC700 přispívá k rozvoji koordinace pohybu, aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují. Cvičení napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Metoda balančního cvičení pak působí blahodárně proti bolestem zad, kloubů a napomáhá tak i zpevňovat postavu. 

Balanční podložka inSPORTline Bumy BC700 je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu. Průměr 60 cm zaručí přirozený postoj, maximální komfort při cvičení a masážní bodlinky podpoří imunitní systém, krevní oběh, aktivují nervová zakončení a zóny, které mají blahodárný vliv na správnou funkci vnitřních orgánů.Technický popis:

průměr: 60 cm
výška: 20 cm
hmotnost: 3,0 kg
maximální zatížení: 200 kg
materiál: PVC
masážní bodlinky
střední obtížnost cvičení
vhodná pro všechny věkové kategorie
vyrobeno ze zdravotně nezávadného materiálu
využití: cvičení vleže, vestoje, i jako pomůcka pro správné sezení
není určeno pro komerční používání
pumpička není součástí balení, vhodné použít pumpičku pro gymnastické míče s kuželovým nástavcem