fitnessprozivot.cz

Balanční podložka inSPORTline Dome Mini

Tento zlevněný produkt Balanční podložka inSPORTline Dome od společnosti Insportline je k získání momentálně na webu trvale výhodně. K sehnání zrovna v akci za 1 690 Kč.
EAN: 8595153673369
Balanční podložka inSPORTline Dome
Popis produktu

Kompaktní balanční podložka, vhodná pro cvičení i sezení, pro zpevnění postavy a protáhnutí hlubokých svalů, pumpička součástí.. Balanční podložka inSPORTline Dome Mini je všestranným doplňkem pro aerobní a balanční cvičení a díky svým kompaktnějším rozměrům v porovnání s jinými balančními podložkami je vhodná i na častější přenášení nebo tam, kde není prostoru nazbyt.

Napomáhá k rozvoji koordinace pohybu, aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách. Hlubší svalové vrstvy se velmi obtížně procvičují a díky balanční podložce to pro Vás nebude žádný problém.

Cvičení na balanční podložce inSPORTline Dome Mini napomáhá odstraňovat stres, svalové napětí a nerovnováhu, na kterou určitě nesmíme zapomínat. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad, kloubů a dochází při ní ke zpevňování celého těla.

Balanční podložku inSPORTline Dome Mini lze rovněž použít ke cvičení vleže, k protahování jednotlivých svalových oblastí nebo jí také lze použít pouze jako pomůcku pro správné držení těla při sezení. Podložku můžete otočit vzduchovou komorou směrem k zemi a provádět balanční cvičení i na pevné části. Pumpička je součástí balení.Technický popis:

průměr: 45 cm
výška: 20 cm
maximální zatížení: 150 kg
hmotnost: 2,5 kg
materiál: PVC
střední obtížnost cvičení
vhodné pro všechny věkové kategorie
vyrobeno ze zdravotně nezávadného materiálu
využití: cvičení vleže, vestoje i jako pomůcka pro správné sezení
pumpička je součástí balení
není určeno pro komerční používání
poznámka: fotografie jsou ilustrační, podložka má ze spodní strany povrch z tuhého pěnového materiálu

Na hladké podlahy doporučujeme přikoupit ochrannou podložku, která zamezí případnému klouzání.