fitnessprozivot.cz

Bazén s konstrukcí Intex 26726 Prism Frame 457×122 cm

Ve slevě tento kousek Bazén s konstrukcí Intex 26726 Prism od našeho známého výrobce Intex naleznete zrovna dnes levně. Zrovna nyní za cenu 11 590 Kč.
EAN: 6941057414393
Bazén s konstrukcí Intex 26726 Prism
Ověřit dostupnost »
Značka: Intex
11 590
Popis produktu

Bohatě vybavený rodinný bazén Intex v sadě s oboustrannými schůdky je skvělým místem pro odpočinek nebo zábavu. Dodávané příslušenství – podložka, ochranný kryt a účinné filtrační čerpadlo zlepší každodenní péči a čištění bazénu.

Relax v záhradě

Bazén pro více osob značky Intex je kombinací vysoce kvalitních materiálů a inovativní technologie výroby. Jeho pevná konstrukce je založena na pevném základě. Konstrukci doplňuje třívrstvé PVC, tvořící dno a boční stěny. Tento materiál je hrubý, odolný, ale zároveň příjemný na dotek. Díky tomu vám poskytne plný komfort a příjemnou relaxaci.

Bazén Intex 26726

typ: nadzemnírozměry: 457×122 cmhmotnost: 65 kgnávod k použití: anozáruka: 24 měsícůobjem: 16805 l (při 90% napuštění)doba montáže: cca 45 min.materiál: třívrstvý PVCrozměry balení: délka 70 cm, šířka 40 cm, výška 130 cmzátky otvorů čerpadlarychlý vypouštěcí ventilčerpadlo s filtremžebřík s odnímatelnými schůdkybazénová podložkakryt bazénugrátisy

Filtrace

Model: 28638Napětí: 220-240VFrekvence: 50HzMax. teplota vody: 35 stupňůVýkon: 45WPrůtok: 1000 gal (3785 l/hod.)Hadice: 2 kusyKonektory / svorkyKartušová filtrace

Kryt a podložka

Nezapomínejme na správnou ochranu bazénu. Připojený kryt bazénu ochrání vodu před nečistotami (např. hmyz, listí atd.) a zabrání dětem dostat se do bazénu bez vědomí rodičů.Univerzální podložka zase ochrání plášť spodní části bazénu a také sníží množství nečistot při vstupu do bazénu.

Filtrační a ionizační systém

Inovativní systém Hydro Aeration Technology zajistí provzdušňování vody a cirkulaci v celé nádrži. Drobné částice se během provzdušňování shromažďují a usazují na dně bazénu, což usnadňuje filtraci a odstraňování usazenin filtračním systémem. Zlepšená filtrace a cirkulace způsobují, že voda v bazénu se čistí od spodu a nejen na povrchu.
Smíchání vzduchu s vodou způsobuje provzdušňování a oxidaci železa a manganu, čímž se eliminuje znečištění a barvení vody. Bylo prokázáno, že zvýšené množství negativních iontů na vodním povrchu zlepšuje čerstvost vzduchu kolem bazénu, neboť odstraňují nečistoty a volné radikály ovlivňující celkovou kvalitu vzduchu. Negativní ionty nasycené mikroby padají na zem místo toho, aby se dostaly do vašich plic.
Systém vyžaduje připojení k čerpadlu.

Žebřík

Součástí soupravy je také žebřík s odnímatelnými schůdky, takže budete mít jistotu, že se vaše dítě nedostane do bazénu bez dozoru.
Bezpečný žebřík je navržen tak, aby bylo možno rychle oddělit jeho přední část pomocí schodů, aby se zabránilo přístupu dětí k bazénu v nepřítomnosti dospělých.
Žebřík splňuje nejnovější bezpečnostní normy Evropské unie.

Systém spojování rámu

Jednodušší montáž – klasické kolíky byly nahrazeny kompozitními spojkami ve tvaru T, což výrazně urychluje a usnadňuje montáž. Spojky zaručují přesné přizpůsobení.Prevence rzi – Kompozitní spojka ve tvaru T vytváří vodotěsné těsnění s troubou, čímž zabraňuje vnitřní tvorbě rzi. Kompozitní T-spojka nepoškodí kovový povlak.Odolnost – Kompozitní T-spojky jsou navrženy pro vysokou pevnost a jsou nasycené UV inhibitorem, aby byla zajištěna odolnost proti povětrnostním vlivům a dlouhá životnost.

Materiály

Plášť bazénu je vyroben z pevného a odolného třívrstvého PVC a mezi vrstvami je výztuž z nylonové síťoviny.Materiál je mimořádně odolný vůči proražení a jinému náhodnému poškozeníDíky použití kovového antikorozního rámu je bazén stabilní a odolné spojky zaručují bezpečnost.

Sada zahrnuje:

Bazén Intex 26726Čerpadlo s hadicemiFiltrační vložkaŽebřík s odnímatelnými schůdkyRychlý vypouštěcí ventilPodložka pod bazénKryt na bazénNávod k použitíPlážový míč Intex – zdarma!Matrace Intex – zdarma!Poznámka: grafika míče a matrace jsou zasílány náhodně, výběr není možný