fitnessprozivot.cz

Cyklistické brýle Bliz Velo XT Small White-Blue

Unikátní produkt Cyklistické brýle Bliz Velo XT od spolehlivé značky Bliz můžete sehnat zde za super peníze. Levně za 1 490 Kč.
EAN: 7318480057944
Cyklistické brýle Bliz Velo XT
Ověřit dostupnost »
Značka: Bliz
1 490 2 199 Kč Sleva -32%
Popis produktu

Velmi lehké sportovní brýle, zmenšená verze ideální pro ženy nebo starší děti, kvalitní polykarbonátové zorníky, odolné vůči poškrábání, odpuzují vodu, 2 páry náhradních skel.. Cyklistické brýle Bliz Velo XT Small jsou zmenšenou verzí sportovních brýlí, které jsou svým stylem ideální pro rychlejší sporty jako je jízda na kole, bruslení či běh. Dokonale přiléhají ke tváři a vyšší umístění zajišťuje široké zorné pole a skvělou viditelnost. Odolné a netříštivé polykarbonátové zorníky poskytují 100% ochranu vůči UVA i UVB záření, větru či hmyzu. Brýle jsou velmi lehké, díky použitému Grilamidu TR90 váží pouhých 29 gramů. Grilamid je kromě nízké hmotnosti i flexibilní a brýle se tak nosí velmi příjemně. Komfortu přidávají i tvarovatelné koncovky nožiček a nastavitelný gumový nosník.

Skla vynikají svou optickou kvalitou, odpuzují vodu a pot a jejich anti-scratch úprava snižuje riziko poškrábání na minimum. Kromě základních zorníků 3. kategorie v balení naleznete náhradní oranžová skla kategorie 2 a čirá skla. Součástí balení cyklistických brýlí Bliz Velo XT Small je i pevný obal a čistící hadřík z mikrovlákna.

Výrobce sportovních brýlí Bliz je jedním ze světových lídrů v této oblasti. Vyrábí technicky propracované sportovní brýle s použitím nejmodernějších technologií a materiálů. Jsou vyvíjeny a testovány ve spolupráci s mnoha profesionálními sportovci reprezentačních týmu České republiky, Švédska, Norska, Finska či Kanady. Značka Bliz klade důraz na dokonalou funkčnost a unikátní design při zachování příznivých cen. Sportovní a sluneční brýle Bliz jsou velmi odolné a poskytují skvělou ochranu jak vůči UV záření, tak vůči vnějším vlivům jako vítr, prach či hmyz. S brýlemi této značky rozhodně neprohloupíte.

Kategorie slunečních brýlí dle slunečního filtru:

Kategorie 0 – transparentní (průhledné) čočky vhodné pouze jako ochrana před větrem, prachem a nečistotami, ne však před sluncem
Kategorie 1 – lehce zabarvené čočky vhodné pro méně slunečné či oblačné podmínky, rozjasňují a zlepšují viditelnost
Kategorie 2 – tmavší čočky pro slunečné jarní či podzimní dny, vhodné pro řízení nebo jako módní doplněk
Kategorie 3 – nejčastější kategorie slunečních brýlí, vhodné pro slunečné letní dny, méně vhodné za šera nebo horších světelných podmínek
Kategorie 4 – filtr pro extrémní světelné podmínky, kde je slunce nejen velmi silné, ale zároveň se odráží od sněhu, písku či jiného povrchuTechnický popis:

lehké sportovní sluneční brýle
zmenšená verze ideální pro ženy nebo starší děti
100% ochrana vůči UVA a UVB záření
velmi odolné zorníky s vysokou optickou kvalitou
anti scratch úprava proti poškrábání
hydrofobní skla
tvarovatelné koncovky nožiček
tvarovatelný gumový nosník
2 páry náhradních skel
pevný polstrovaný obal
čistící hadřík z mikrovlákna
materiál: Grilamid TR90
materiál zorníků: polykarbonát
kategorie: 0 (čirá skla), 2 (oranžová skla), 3 (modrá, červená skla)
hmotnost: 28 g
celková šířka brýlí: 13,5 cm
rozpětí konců nožiček: 8,5 cm
délka nožiček: 12 cm