fitnessprozivot.cz

Cyklistický batoh Kellys Adept 10 petrol

Oblíbený a kvalitní produkt Cyklistický batoh Kellys Adept 10 originál od značky Kellys máte možnost sehnat ještě dnes za skvělou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 1 079 Kč.
EAN: 8585053812050
Cyklistický batoh Kellys Adept 10
Ověřit dostupnost »
Značka: Kellys
1 079 1 299 Kč Sleva -16%
Popis produktu

Cyklo batoh s větším objemem 10 l, síťkou na přilbu i kapsou na sluneční brýle! Vejde se do něj vodní vak o 3 l i další důležité vybavení.. Kellys Adept 10 je super batoh pro cyklisty, kteří potřebují větší objem s co nejmenší zátěží! Díky nízké hmotnosti a přilnavému střihu ho totiž na zádech skoro ani neucítíte. S objemem 10 l do něj schováte všechno vybavení, bez kterého se na cestě neobejdete. Pohodlný zadní panel a perforované ramenní popruhy pak zajistí dokonalou prodyšnost a efektivní odvod vlhkosti. Opora ve spodní části je zajištěna elastickým bederním pásem.

Uvnitř batohu najdete sekci pro vodní vak o maximálním objemu 3 l, stejně jako vnitřní kapsy pro náhradní duše, nářadí nebo svačinku na cestu. Na vnější straně batohu se pak skrývá ještě přihrádka na sluneční brýle a kapsička se síťkou na přilbu. S tímto batohem tak můžete bez obav vyrazit i na delší projížďku!Technický popis:

lehký a kompaktní batoh pro kratší vyjížďky
sekce pro vodní vak o objemu 3 l
perforované ramenné popruhy
elastický bederní pás
síťka na přilbu
přihrádka na sluneční brýle
vevnitř vyhrazené místo pro drobné součástky, například duše nebo nářadí
úchyt na světlo
materiál: 100 % polyester 600D
objem: 10 l