fitnessprozivot.cz

Dětská trojkolka – odrážedlo 2v1 Chillafish Bunzi New Pink

Tento nejprodávanější kus Dětská trojkolka - odrážedlo 2v1 Chillafish originál od značky Chillafish je k dispozici u nás nyní levně. Aktuálně výhodně za 1 290 Kč.
EAN: 5425029651463
Dětská trojkolka - odrážedlo 2v1 Chillafish
Popis produktu

Trojkolka a odrážedlo v jednom. Nastavitelné sedlo, lehký plastový rám a protiskluzová kola.. Dětská trojkolka – odrážedlo 2v1 Chillafish Bunzi New je ideálním pomocníkem při prvních pohybových aktivitách vaší ratolesti. Variantu trojkolky lze používat prakticky ihned, jakmile dítě začne chodit. Trojkolka zaručuje potřebnou oporu a stabilitu, tudíž ji lze využít v raném věku dítěte, které tak rozvíjí své pohybové schopnosti. Jakmile načerpá více zkušeností a lepší rovnováhu, může plynule přejít na variantu odrážedla. 

Trojkolku na odrážedlo i naopak změníte bez použití nářadí a během chvíle. Varianta odrážedla pak mnohem lépe připraví dítě na přechod na klasické šlapací kolo. Dětská trojkolka – odrážedlo 2v1 Chillafish Bunzi New je vyrobená z vysoce kvalitního a lehkého ABS materiálu. Ve výškově nastavitelném sedle odrážedla je navíc ukryt odkládací kufřík, do kterého si dítko může uschovat drobné věci jako například hračky nebo svačinku. Výhodou je také určitě integrovaná rukojeť v zadní  části sedla, díky které můžete s trojkolkou – odrážedlem lehce manipulovat.Technický popis:

atraktivní „zajíček“ design trojkolka – odrážedlo 2v1
odrážedlo je vyrobeno z lehkého a vysoce odolného plastu
snadná manipulace a ovladatelnost
tichá protiskluzová TPE kola pro vnitřní i venkovní použití
odkládací kufr v sedle
výška sedla od země: 22-25 cm
rozměry odrážedla: výška 56 x šířka 25 x délka 42 cm
hmotnost: 1,80 kg
nosnost: 25 kg
materiál: ABS plast
doporučená výška dítěte: 70 – 110 cm
vhodné pro děti ve věku od 1 do 3 let