fitnessprozivot.cz

Dětské kolo Batman 16″

Tento velmi žádaný výrobek Dětské kolo Batman od populárního výrobce Toimsa jde nakoupit na našich stránkách teď za parádní cenu. V současnosti za 3 690 Kč.
EAN: 8422084169138
Dětské kolo Batman
Ověřit dostupnost »
Značka: Toimsa
3 690
Popis produktu

Líbivý Batman design, 16″ nafukovací kola, balanční kolečka, láhev s držákem, ideální pro začínající jezdce.. Dětské kolo Batman 16″ je ideální pro malé cyklisty, kteří chtějí objevovat svět na kole. S nafukovacími 16″ koly a vhodnou velikostí rámu pro děti ve věku od 5 let, je toto kolo skvělou volbou pro začátečníky. Ocelový rám a vidlice poskytují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Kolo je vybaveno přední čelisťovou brzdou a zadní bubnovou brzdou, což zajišťuje bezpečné zastavení v každé situaci.

Kolo disponuje mnoho praktickými a bezpečnostními prvky, jako jsou například kryt řetězu, odrazky či láhev s držákem, která dětem umožňuje dodržovat pitný režim při jejich prvních cyklistických výkonech. Pokud jsou děti teprve na začátku své cyklistické cesty, jsou jim k dispozici i balanční kolečka, která pomáhají udržet rovnováhu a zlepšují stabilitu. Dětské kolo Batman je skvělou volbou pro mladé začínající jezdce, kteří hledají zábavu a svobodu na svých dvou kolech.Technický popis:

Doporučený věk dítěte
od cca 5 let

Výška postavy
100-125 cm

Rám
ocelový

Vidlice
ocelová

Přední brzda
čelisťová

Zadní brzda
bubnová

Kola
16″ nafukovací

Nosnost
60 kg

Další výbava
kryt řetězu, balanční kolečka, lahev, držák na lahev, odrazky

Hmotnost
10 kg