fitnessprozivot.cz

Dětské odrážedlo Chillafish BMXie-RS modrá

Unikátní výrobek Dětské odrážedlo Chillafish BMXie-RS značky Chillafish máte možnost nakoupit zde teď za super cenu. Nyní pořídíte za super cenu 1 990 Kč.
EAN: 8595153674588
Dětské odrážedlo Chillafish BMXie-RS
Popis produktu

Odrážedlo s nenafukovacími pneumatikami Airless RubberSkin, sklolaminátový rám, nastavitelné sedlo.. Odrážedlo Chillafish BMXie-RS splňuje nejpřísnější bezpečnostní standardy a vlastní certifikáty podléhající evropským normám EN-71 německé zkušebny TÜV-GS. Pořízení odrážedla pro dítě je perfektní způsob, jak připravit dítě na budoucí jízdu na klasickém dětském kole. Lehká, odolná konstrukce a protiskluzové gripy jsou přednosti tohoto odrážedla.

Speciální pneumatiky Airless RubberSkin s gumovým povrchem a pěnovým vnitřkem, které nelze píchnout, výborně absorbují nárazy a pocitově i vlastnostmi připomínají nafukovací pneumatiky. Tím je jízda na odrážedle pro dítě pohodlnější a komfortnější. Odrážedlo Chillafish BMXie-RS si oblíbí každé malé dítě díky atraktivnímu designu a výborným jízdním vlastnostem.Technický popis:

odolný materiál: polypropylen, sklolaminát
pneumatiky: 12″ Airless RubberSkin (nejsou nafukovací, nelze píchnout, pěnové jádro, vnější gumový povrch – pocitově připomínají nafukovací pneumatiky)
nastavitelná výška sedla: 32-39 cm od země
celková délka odrážedla: 80 cm
šířka řídítek: 44 cm
protiskluzové gripy
plastové sedlo
hmotnost: 3,7 kg
nosnost: 35 kg
vhodné pro děti od 2 let