fitnessprozivot.cz

Dětský detektor kovů inSPORTline Goldino

Oblíbený a kvalitní produkt Dětský detektor kovů inSPORTline od výrobce s mnohaletou tradicí Insportline jednoduše můžete pořídit na našich stránkách nyní až neuvěřitelně levně! Aktuálně za super cenu 1 790 Kč.
EAN: 8596084133700
Dětský detektor kovů inSPORTline
Popis produktu

Lehký, zábavný a snadno ovladatelný – zkrátka ten nejlepší detektor pro děti! Je možné pracovat se 3 úrovněmi diskriminace a délka detektoru se dá jednoduše nastavit!. Pokud vaše děti rády prozkoumávají okolí, vybavte je parádním přístrojem na hledání kovů, aby z výletů přinesly taky něco zajímavého!

Dětský detektor kovů inSPORTline Goldino skvěle padne do ruky mladým lovcům pokladů od 6 do 12 let a díky nízké hmotnosti se jejich ručky ani neunaví.

Jednoduchý displej místo čísel znázorňuje zábavné ikonky, pomocí kterých je vyznačena úroveň diskriminace. Pro děti je tak snadné pochopit, jak detektor funguje a jak mají hledání nastavit.

Voděodolná cívka o průměru 6,8″ má dosah až 10 cm do hloubky. Díky teleskopickému provedení pak můžete detektor nastavovat podle toho, jak dítě roste, popřípadě ho střídat mezi sourozenci.

Detektor rozlišuje 3 druhy cílů – předměty s obsahem železa a neželezné předměty s nízkou a vysokou vodivostí. Každá kategorie má při hledání svůj specifický tón, takže je jednoduché se orientovat čistě podle zvuku. Hlasitost i citlivost detektoru je navíc možné upravit, včetně diskriminace nežádoucích cílů.

S inSPORTline Goldino budou mít vaši malí dobrodruhové mince, šperky a další poklady na dosah! Technický popis:

bezdrátový dětský detektor pro začínající hledače
3 režimy diskriminace (možnost vyloučení cílů o určité vodivosti z hledání, například železných předmětů)
lehké ergonomické provedení
teleskopická konstrukce
voděodolná cívka pro hledání v mělkých vodách
zábavné grafické znázornění jednotlivých režimů
zvukové rozlišení cílů
jednoduché ovládání
přehledný LCD displej
bezpečnostní lanko kolem zápěstí
frekvence: 7 kHz
cívka: 6,8″
režimy diskriminace: 3 (diskriminace železných předmětů, nekovových předmětů s nízkou vodivostí, nekovových předmětů s vysokou vodivostí)
délka rukojeti: 11 cm
nastavení délky: 51-79 cm
doporučený věk: 6-12 let
napájení: 2x AA baterie (nejsou součástí balení)
hmotnost: 524 g