fitnessprozivot.cz

Drink Nutrend Magneslife 10×25 ml natural

Vysoce kvalitní kousek Drink Nutrend Magneslife 10x25 od přední společnosti Nutrend máte možnost získat právě teď v naší nabídce levně. Akční ceny od 229 Kč.
EAN: 8594073170392
Drink Nutrend Magneslife 10x25
Ověřit dostupnost »
Značka: Nutrend
229 280 Kč Sleva -18%
Popis produktu

Prvotřídní a rychle vstřebatelná tekutá forma hořčíku, obohacená o vitamin B6. Sportovci tento produkt využívají jako pomocníka při akutních případech jeho nedostatku.. Magneslife je vysoce účinný roztok iontů hořčíku (magnesia) s vitaminem B6 pro akutní řešení svalových křečí. Forma roztoku zajišťuje maximálně rychlý účinek. Organické nosiče iontů hořčíku jsou garanty vysoké využitelnosti a vstřebatelnosti.

Praktické balení jednorázových monodóz dává možnost mít Magneslife kdykoliv u sebe a použít ho právě při signálech přicházejících svalových křečí v průběhu výkonu.MagnesLife je určený pro:

sportovce a jedince s vysokou fyzickou zátěží – pomáhá řešit svalové křeče,
uvolňování nervosvalového napětí, regeneraci a relaxaci – ideální je použít večer před spaním,
jedince se zvýšenou dispozicí k latentní tetanii – kdykoliv v průběhu den, kdy cítíte přicházející signály nedostatku hořčíku,
řešení úbytku hořčíku po požívání alkoholu,
užití ve stresových situacích a při zvýšené duševní námaze

Charakteristika účinných látek MagnesLife:

Hořčík (magnesium – Mg) patří mezi nejdůležitější minerální látky nezbytné pro život, které si člověk nedokáže sám vytvořit. Proto jsme odkázáni na jeho příjem potravou. Jeho nedostatek zapříčiňuje vznik svalových křečí.

Hořčík plní mnoho životně důležitých funkcí při regulaci energetického metabolismu, protože působí jako kofaktor a aktivátor řady enzymů. Je také zapojen do metabolismu vápníku – chrání před usazováním přebytečného vápníku do měkkých tkání (srdce, ledviny, cévní stěny), stimuluje tvorbu protilátek a zvyšuje imunitu. Nedostatkem hořčíku často trpí diabetici, lidé se zažívacími poruchami (celiakií, průjmem) a ledvinovými chorobami.

Přídavek ve vodě rozpustného vitaminu B6 (pyridoxin), který musí být neustále doplňován ze stravy, podporuje přechod hořčíku přes buněčnou membránu do nitra buňky, což napomáhá upravovat množství hořčíku uvnitř buněk. Čím větší spotřebu bílkovin máte, tím větší množství vitaminu B6 budete potřebovat.

Doporučené dávkování:

1 pitná monodóza MAGNESLIFE (25 ml) v průběhu fyzického výkonu, když ucítíte signál přicházejících svalových křečí,
Při dlouhotrvajícím či náročném výkonu mějte dávku MagnesLife vždy u sebe a použijte v případě prvních signálů přicházejících křečí.
při dlouhotrvajícím či náročném výkonu mějte dávku MAGNESLIFE vždy u sebe a použijte v případě prvních signálů přicházejících křečí,
1 pitná monodóza v průběhu dne, vhodné před spaním, pro všechny, kteří mají nedostatečný příjem hořčíku klasickou stravou. Dále je vhodné MAGNESLIFE zařadit před spaním pro osoby, které se cítí nadměrně unavení, či jsou vystavení velkému fyzickému či psychickému stresu,
maximálně 1 monodóza 1 x denně.

Dávkování MAGNESLIFE u dětí od 3 let je nutno vždy konzultovat s lékařem.

Použití:

Podávejte vylitím obsahu lahvičky do úst nebo zředěním jejího obsahu do vody.
Zapíjet pouze vodou či hypotonickým nápojem.
Doporučujeme zapíjet dostatečným množstvým nápoje.
Pro přípravu nejsou vhodné mléčné nebo alkoholické nápoje.
Po otevření obsah lahvičky spotřebuje nejpozději do 24 hodin.
Před použitím protřepejte!
Případný mírný sediment je přirozenou vlastností výrobku a není na závadu.

Doplněk stravy, se sladidly. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Složení: voda, citronan hořečnatý, fruktóza, glukóza, regulátor kyselosti kyselina citronová, konzervanty kyselina sorbová a benzoan sodný, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), sladidla acesulfam K a sukralóza.

Nutriční hodnoty:

MAGNESLIFE nutriční hodnoty

100 ml
25 ml

Energetická hodnota

230 kJ/54 kcal
57 kJ/13 kcal

Tuky

0 g
0 g

   z toho nasycené mastné kyseliny

0 g
0 g

Sacharidy

7 g
1,75 g

   z toho cukry

7 g
1,75 g

Vláknina

0 g
0 g

Bílkoviny

0 g
0 g

Sůl

0 g
0 g

Hořčík

1000 mg = 267 % *
250 mg = 67 % *

Vitamin B6

32 mg = 2286 % *
8 mg = 571 % *

* Referenční hodnota příjmu