fitnessprozivot.cz

Dvouvrstvé ponožky Newline 2 Layer Sock bílá XXL (47-50)

Vynikající kousek Dvouvrstvé ponožky Newline 2 Layer Sock od společnosti s výborným jménem Newline můžete nakoupit na našich stránkách za výprodejovou cenu! Zrovna nyní za cenu 199 Kč.
EAN: 5705375342384
Dvouvrstvé ponožky Newline 2 Layer Sock
Ověřit dostupnost »
Značka: Newline
199 290 Kč Sleva -31%
Popis produktu

Dvouvrstvé ponožky, antibakteriální vlastnosti, odvětrávací mřížky, anatomický tvar.. Dvouvrstvé ponožky Newline 2 Layer Sock z kolekce sportovního oblečení velmi rychle absorbující vlhkost bez vedlejších chemických reakcí. Dokonalé proudění vzduchu je zajištěno větracími zónami. Kombinací vnitřní a vnější vrstvy dochází k prevenci před odřením a zamezením případných puchýřů. Anatomicky řešené ponožky a speciální ochrana švů zabezpečí maximální komfort a pohodlí.

Historie dánské sportovní značky Newline se začala psát přímo v terénu – mezi nebem a zemí. V roce 1981 totiž jeden vášnivý dánský parašutista začal během seskoku přemýšlet, proč je jeho oblečení vždy mokré, zatímco padák suchý. Jeho zvídavost nakonec vyústila v to, že z materiálu padáku vyrobil jednu z prvních funkčních souprav. Využil k tomu své vědomosti ze speciálních armádních sil a také dlouhodobé zkušenosti z aktivního běhání. Sportovní oblečení značky Newline poté začalo dobývat svět.Technický popis:

vhodné pro běh, cyklistiku, spinning, triatlon i ostatní sportovní a fitness aktivity
dvouvrstvé ponožky
odvětrávací mřížky
tepelná regulace chodidel
anatomicky přesné obepnutí chodidel a lýtek
antibakteriální vlastnosti
materiál: 38% polyester + 38% bavlna + 13% spandex + 6% nylon + 5% elastan