fitnessprozivot.cz

Elektrická koloběžka Joyor Y10 černá 10″

Tento designový produkt Elektrická koloběžka Joyor Y10 od značky s tradicí a dobrou pověstí Joyor můžete dostat právě nyní na našich stránkách skutečně levně! Levně za 31 990 Kč.
EAN: 8594192730392
Elektrická koloběžka Joyor Y10
Ověřit dostupnost »
Značka: Joyor
31 990
Popis produktu

Skládací elektrokoloběžka, nafukovací kola, výkon 500 W a dojezd 70 km, rozměrný nášlap, přední i zadní světlo, vhodná zejména pro dospělé.. Elektrická koloběžka Joyor Y10 černá je skvělým pomocníkem při dojíždění do práce či školy a zábavným společníkem na výletech či dovolené. Díky jednoduchému skládacímu mechanismu ji lehce vyndáte z kufru auta či přenesete do autobusu a vlaku. Motor o výkonu 500 W je dostatečně silný pro jezdce do 120 kg, koloběžka svižně reaguje a dobře si poradí i s prudším kopcem. Na rovině pojedete rychlostí až 35 km/h. Pro minimální výkonovou ztrátu je motor bez řetězu integrován přímo do zadního kolečka. Odpadá tak nepříjemné čištění a seřizování řetězu.

Baterie používá nejnovější technologii Li-Ion bez paměťového efektu. Na plnou kapacitu se tak dobije již za 10-15 h s dojezdem až 70 km. S koloběžkou se tak bez obav můžete vydat i na delší cestu a nemusíte ji tak často dobíjet. Baterie je elektronicky chráněna proti přebití i podbití a lze ji dobíjet přenosnou kompaktní nabíječkou kdykoliv tak snadno jako mobilní telefon. Nabíječka je samozřejmě součástí balení.

Elektrokoloběžka Joyor Y10 má 3 rychlostní režimy. Plyn je aktivní až po prvním odrazu nohou od země (při rozjeté koloběžce) – náhodné stisknutí plynu stojící koloběžky tak nepřekvapí Vás ani okolí. Veškeré potřebné informace přehledně zobrazuje multifunkční barevný displej. Díky přednímu i zadnímu světlu (napájenému centrálně z hlavní baterie) lze bezpečně jezdit i po setmění. Zadní světlo funguje i jako brzdové.

Na dlouhém a širokém nášlapu potaženém gumovou protiskluzovou vrstvou se pohodlně svezete s chodidly za sebou či vedle sebe. Výškově nastavitelná řídítka s aretační drážkou zajišťují stabilní jízdu bez bolavých zad osobám do výšky 200 cm. Lehký a pevný rám z leteckého hliníku je dimenzován na hmotnost jezdce do 120 kg. Přední i zadní nafukovací pneumatiky o velkém průměru 25,4 cm skvěle tlumí vibrace a terénní nerovnosti, jízda je tak mnohem bezpečnější a velmi pohodlná. Nepříjemné vibrace navíc pohlcuje i přední tlumič. V neposlední řadě je elektrokoloběžka Joyor Y10 vybavena praktickým stojánkem. Technický popis:

materiál rámu
letecký hliník

výkon motoru
500 W

typ motoru
bezkartáčový stejnosměrný

maximální rychlost
35 km/h

3 rychlostní režimy
15/25/35 km/h (prostřední režim je energeticky nejúspornější)

tempomat
ano

maximální stoupání
9,5° (17%)

baterie
Li-Ion 26 Ah, 48 V

dojezd na jedno nabití
70 km

čas pro plné nabití
10 – 15 h

brzdy
kotoučové

pneumatiky
nafukovací

velikost pneumatik
10″ (25,4 cm)

rozměry nášlapu
48 x 21 cm

výška nášlapu (horní)
20 cm

výška nášlapu (spodní)
12 cm

výška řídítek
99 – 122 cm

šířka řídítek
57 cm

osvětlení
přední i zadní, brzdové (napájené centrální baterií)

rozměry koloběžky
d120 x š57 x v119 cm

rozměry složené koloběžky
d115 x š21 x v43 cm

minimální doporučená výška jezdce
155 cm

nosnost
120 kg

doporučené zatížení
do 100 kg

hmotnost
23 kg

další vybavení
skládací mechanismus, barevný multifunkční displej (napájený centrální baterií), houkačka integrovaná do světla, stojánek, přední tlumič, USB port pro napájení