fitnessprozivot.cz

Elektrický masážní a vyhřívací bederní pás inSPORTline Sonnex

Hodně prodávaný produkt Elektrický masážní a vyhřívací bederní od této skvělé značky Insportline snadno můžete najít zde za outletovou cenu. Nyní pořídíte za 1 790 Kč.
EAN: 8596084133038
Elektrický masážní a vyhřívací bederní
Popis produktu

Elektrický výhřev zajišťující udržení tělesné teploty, efektivní ochrana ledvin v chladném období. Možnost vibrační masáže. Snadné ovládání.. Elektrický masážní a vyhřívací bederní pás inSPORTline Sonnex je speciální bederní pás s vibracemi a elektronickým výhřevem bederní oblasti, který pomáhá ulevit od bolesti především při zánětech močového měchýře, při menstruačních bolestech, potížích s ledvinami, bolestech jater či žlučníku. Velmi účinně chrání oblast ledvin a bederní páteře, je vyroben z vysoce kvalitního prodyšného nylonu a právě použití tohoto materiálu zajišťuje velmi příjemné pocity během nošení – pás nikde neškrábe, ani netlačí.

Ledvinový pás inSPORTline Sonnex disponuje celkem dvěma funkcemi. První funkcí je elektrické vyhřívání v celkem 6 různých teplotních módech. Druhou funkcí jsou vibrace, které si můžete opět nastavit v šesti odlišných vibračních programech.

Elektrické vyhřívání zahřívá oblast ledvin a dokáže zmírnit či zamezit bolesti v bederní oblasti, která je způsobena nadměrným namáháním, špatným sezením, případně nedostatkem pohybu. Vibrace příjemně doplňují vyhřívání a urychlí úlevu od bolesti. Ovládání pásu pomocí dvou tlačítek je naprosto jednoduché a zvládne ho opravdu každý! 

Materiál má skvělé termoizolační vlastnosti, díky kterým budou vaše záda perfektně kryta před profouknutím nebo celkovým prochladnutím. Prodyšnost nylonu zajišťuje velmi dobrý odvod potu od těla a pomáhá tak vaše záda udržovat v suchu. 

Velikost pásu je univerzální (délka 110 cm) a upíná se jednoduše na suchý zip, takže nemusíte dlouze přemýšlet nad výběrem velikosti. Zároveň nemusíte řešit neustálé dobíjení baterie či kupování tužkových baterií, protože tento pás jednoduše při používání zapojíte do elektřiny.

Ocení ho každý, kdo pracuje v chladnější kanceláři a trpí na časté záněty močového měchýře. Ať už ho budete používat během pracovní doby v kanceláři či během sledování oblíbeného filmu či seriálu, rozhodně si budete úlevu od bolesti nesmírně užívat!

Úrovně vyhřívání:

Červené světlo: cca 65℃
Žluté světlo: cca 60℃
Zelené světlo: cca 55℃
Fialové světlo: cca 50℃
Tmavě modré světlo: cca 45℃
Světle modré světlo: cca 40℃

Vlastnosti:

snižuje svalové napětí a únavu
ulevuje od bolesti zad 
u sportovců přispívá k regeneraci organismu
podporuje krevní oběh
ulevuje od bolesti při:

zánětu močového měchýře 
menstruaci
potížích s ledvinami
bolestech jater či žlučníku

Technický popis:

elektrický nahřívací bederní pás 
skvělé termoizolační vlastnosti – pás udržuje oblast zad v teple
ideální do chladných kanceláří pro práci u PC
prodyšný nylon umožňuje odvod potu a vlhkosti
vysoká elasticita a tepelná vodivost materiálu pásu
snadné ovládání pomocí dvou tlačítek
pevný suchý zip udržuje pás na místě i při náročné pohybové aktivitě
chrání bederní a ledvinovou oblast před prochladnutím či profouknutím
možno použít i na oblast ramen a břicha, kolen i kotníků
materiál: nylon, elastan
rozměry: d110 x š22 cm
hmotnost: 350 g
zdroj napájení: 220 V-240 V
délka napájecího kabelu: cca 210 cm
pás je možno prát pouze ručně