fitnessprozivot.cz

Gumový posilovač inSPORTline Morpo Super Heavy 130×1,2 cm / 5 kg

Velmi žádaný produkt Gumový posilovač inSPORTline Morpo Super Heavy 130x1,2 od společnosti Insportline lze koupit zrovna dnes za příznivou cenu! Nyní lze objednat jen za 299 Kč.
EAN: 8595153673406
Gumový posilovač inSPORTline Morpo Super Heavy 130x1
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
299 629 Kč Sleva -52%
Popis produktu

Posilovač pro nejtěžší obtížnost cvičení, efektivně posílí a protáhne tělo, textilní rukáv.. Gumový posilovač inSPORTline Morpo je vhodný jako pomůcka pro protažení před i po tréninku. Gumový posilovač posiluje a zpevňuje prsní, břišní svaly a svalstvo paží i nohou. Efektivně Vám také pomůže zahřát svaly dané partie a omezí tak možné křeče nebo zranění, na které většina lidí zapomíná.

Gumový posilovač inSPORTline Morpo má dvě anatomicky tvarované rukojeti, které jsou odlehčené, mají pěnový příjemný pěnový povrch a zaručují maximální komfort při cvičení. Textilní rukáv obepínající expandér po celé délce pak zabraňuje možnému nepříjemnému odírání o kůži a zároveň chrání samotný expandér.

Gumový expandér inSPORTline je moderní všestranná posilovací pomůcka určená k posilování celého těla v prostředí domova. Posilovač je vyroben z vysoce odolné silikonové gumy zajišťující plynulý odpor cvičení.Technický popis:

pevné plastové úchopy s pěnovým povrchem
textilní rukáv
materiál se zvýšenou odolností proti vlhkosti a potu
nejvyšší obtížnost cvičení
odpor: 5 kg
délka: 130 cm
průměr: 12 mm
síla materiálu: 3 mm
materiál: TPR, PP
využití: efektivní posílení celého těla, vhodné pro protažení před i po tréninku
cena za jeden kus
nízká hmotnost