fitnessprozivot.cz

Hliníkový posilovač rukou 68kg

Zcela unikátní produkt Hliníkový posilovač rukou od spolehlivého výrobce Hop-Sport je k sehnání v naší online nabídce za super peníze! Levně za cenu 331 Kč.
EAN: 5902308216969
Hliníkový posilovač rukou
Popis produktu

HLINÍKOVÝ POSILOVAČ RUKOU HS-A068HG – 68 KG

Účinné zařízení pro posílení svalů rukou, které nabízí 68 kg odporu. S modelem HS-A068HG zlepšíte ruce, prsty a předloktí a posílíte vaše klouby. Hliníkové posilovací kleště jsou zejména doporučována pro lidi, kteří vykonávají disciplíny, ve kterých jsou silné ruce základem tréninku, jako jsou silové sporty, bojová umění, sportovní gymnastika nebo horolezectví. Hliníkový posilovač Hop-Sport je také vynikající pomůckou při rehabilitaci rukou a zápěstí po zranění nebo chirurgickém zákroku.

Nejvyšší kvalita

Hliníkové posilovací kleště HS-A068HG jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality. Hliníkové rukojeti a ocelová pružina zaručují trvanlivost produktu i během výjimečně intenzivních tréninků.

Protiskluzové rukojeti

Cvičte bezpečně s hliníkovými kleštěmi Hop-sport! Protiskluzové rukojeti poskytují stabilní uchopení během cvičení. Správně navržený tvar rukojetí zaručuje, že se přizpůsobují rukám, čímž se zvyšuje účinnost tréninku.

Snadné skladování

Malé rozměry tohoto produktu zaručují snadné skladování a přenášení – bez problému ho umístíte do tašky nebo batohu, takže si můžete vzít kamkoli budete chtít!

Technické údaje:

Model: HS-A068HG
Barva: černo-stříbrná
Materiál: hliník, ocel
Délka: 14 cm
Šířka: 10,5 cm
Hmotnost: 200 g
Odpor: do 68 kg
Producent: Hop-sport