fitnessprozivot.cz

Houpací síť di volio Lecco se stojanem šedá

Akční a ve slevě produkt Houpací síť di volio Lecco od dodavatele s dlouholetou historií di volio snadno pořídíte u nás skutečně výhodně! Nyní nakoupíte za 2 090 Kč.
EAN: 5902308230842
Houpací síť di volio Lecco
Ověřit dostupnost »
Značka: di volio
2 090
Popis produktu

Zahradní houpací síť Lecco pro 2 osoby značky di volio v sadě se stojanem vám poskytne vytoužený odpočinek a jemné houpání vás dostane do stavu blaženého relaxu. Houpací síť je vyrobena z kvalitní polybavlny, která je jemná na dotek a příjemná k pokožce a zároveň odolná vůči měnícím se povětrnostním podmínkám. Odolná ocelová konstrukce rámu zajišťuje stabilitu a bezpečnost a použitý systém nastavení výšky v rozsahu 6 stupňů umožňuje přizpůsobit polohu houpací sítě individuálním preferencím.

Se sadou, která zahrnuje houpací síť a stojan obdržíte i sadu lan – jako alternativu k zavěšení houpací sítě, přepravní tašku a ochranný kryt.

Pohodlí při používání

Zahradní houpací síť Lecco grafitové barvy je vyrobena z materiálu, který je kombinací bavlny a polyesteru ve vhodném poměru tak, aby byl zachován optimální komfort a odolnost látky. Materiál s gramáží 320 g je i přes husté tkaní mimořádně vzdušný, díky čemuž jej můžeme používat i v těch nejžhavějších dnech bez pocitu nepohodlí. Rám houpací sítě s ocelovou konstrukcí, chráněný vrstvou ochranného nátěru, zaručuje odolnost proti mechanickému poškození a nosnost až 250 kg.

Nastavitelný stojan s funkcí skládání

Rám houpací sítě má 6 úrovní nastavení výšky a je vhodný pro houpací sítě s maximální délkou 330 cm. Navíc funkce skládání produktu zabere jen chvilku a výrazně usnadňuje jeho skladování po skončení sezóny.

Technické údaje:

Výrobce: di volio
Model: Lecco DV-045GH-047S
Délka houpací sítě: 290 cm
Šířka: 150 cm
Délka tyče: 80 cm
Délka rámu: 300 cm
Výška rámu: 110 cm
Šířka rámu: 120 cm
Černý ocelový rám
Barva materiálu: šedá