fitnessprozivot.cz

Infračervená lampa inSPORTline Dewalo

Tento unikátní produkt Infračervená lampa inSPORTline značky Insportline jednoduše najdete na našich stránkách teď právě za mimořádně nízkou cenu! Momentálně k dispozici za 690 Kč.
EAN: 8596084132956
Infračervená lampa inSPORTline
Popis produktu

Skladné zařízení pro světelnou terapii infračerveným světlem. Nespočet pozitivních účinků na lidský organismus při pravidelném užívání.. Infračervená lampa inSPORTline Dewalo je velmi účinným zařízením, které prostě musíte mít! Infračervené záření dokáže s lidským organismem doslova zázraky. Lampa Dewalo prohřívá povrchovou vrstvu těla a tkáň pokožky, tím rozšiřuje cévy a zvyšuje průtok krve i lymfy. Dochází k rychlejší látkové výměně a rychlejšímu odstraňování toxických látek z těla. Zároveň se lépe prokrvuje pokožka, což má za následek uvolnění svalů. Infračervené světlo je mimo jiné hojně využíváno v oblasti dermatologie. Nejen že zlepšuje kvalitu pleti, ale napomáhá redukovat vrásky a drobné nedostatky pleti. 

Použití

Lampu užívejte ve vzdálenosti cca 30 – 60 cm dle vlastního pocitu, pokud by byla teplota příliš vysoká, zvyšte vzdálenost mezi tělem a lampou. Doporučujeme začínat s nastavením nejnižší intenzity záření i času. Pro dosažení viditelných výsledků, dodržujte každodenní pravidelnost užívání. Denně používejte maximálně 2x bez překročení užívání 40 minut v kuse. Nezbytná vzdálenost od hořlavých předmětů k infračervené žárovce činí minimálně jeden metr!

Technický popis: 

revoluční pomocník proti bolestem svalů a kloubů (i při revmatismu) 
pomáhá rychleji hojit rány 
zlepšuje kvalitu pleti
kvalitní žárovka z tvrzeného skla
nahřívání suchým teplem 
světelné vlny pronikají do kůže
bezbolestná aplikace
snadné ovládání
nastavitelný sklon lampy
nastavení 4 úrovní intenzity
nastavení času (10/30/40 minut)
parametry žárovky:

výkon: 150 W
typ: R95
závit: E27

vlnová délka světla: 580nm-1400nm
rozměry: v18 x š12 x d18 cm
hmotnost: 370 g