fitnessprozivot.cz

Intex PureSpa Bubble Massage 28426 pro 4 osoby

Zajímavý produkt Intex PureSpa Bubble Massage 28426 od našeho výrobce Intex jednoduše získáte ještě dnes ve výprodejové akci! Ceny již od 11 167 Kč.
EAN: 6941057418148
Intex PureSpa Bubble Massage 28426
Ověřit dostupnost »
Značka: Intex
11 167
Popis produktu

Sníte o relaxaci ve vlastním spa? Umístěte 4-místnou vířivku PureSpa Bubble Massage do zahrady nebo na terasu a vychutnejte si uklidňující koupel v okolí tisíci masážních bublinek a proudů. Navržen pro relaxaci PureSpa značky Intex nabízí veškeré pohodlí díky funkcím premium, které splní vaše nejvyšší očekávání. Ověřte si jeho výhody!

Pohodlná řešení

Zahradní vířivka PureSpa Bubble Massage má jednoduchý ovládací panel, který aktivuje bublinkové trysky, které obklopují vnitřek vířivky. Topný systém umožňuje nastavit teplotu, při které se budete cítit pohodlně (v rozsahu 20 ° C – 40 ° C). Snadnou údržbu zajišťuje jednoduchá výměna filtračních vložek.

Technologie Fiber-Tech

PureSpa značky Intex je zárukou trvanlivosti a bezpečnosti. Díky použití unikátní technologie Fiber-Tech se konstrukce vířivky neohýbá pod tlakem – hustě rozmístěná vlákna jej chrání před deformací. Můžete se posadit na okraj nádrži spa bez obav o to, že se ohne pod vaší váhou. Trojvrstvý laminovaný materiál je odolný proti propíchnutí.

Hard Water Treatment System

Tvrdá voda zkracuje životnost vířivky, proto je PureSpa Intex vybaven systémem úpravy tvrdé vody(Hard Water Treatment), který se stará o její kvalitu. Systém generuje elektromagnetické pole, které ponouká vápník a další minerály ve vodě k tvoření suspendovaných krystalů. Ve filtrační vložce zůstávají krystaly tvrdých elmentů vody, což má za následek zanechání ve vířivce měkké vody – šetrnější k systému spa i vaší pokožce.

Uklidňující hydromasáž

PureSpa Bubble Massage 28426 je vybaven 120 bublinkovými tryskami, které vám poskytnou neobvyklé relaxační seance. Můžete se osvěžit chladící hydromasáží nebo relaxovat mezi vyhřívanými bublinami. Systém vytápění PureSpa Intex je navržen tak, aby maximalizoval přenos tepla do vody a zároveň poskytoval nejvyšší úroveň bezpečnosti, výkonu a životnosti.

Praktická sada

Netrapte se dalším příslušenstvím! Nákupem PureSpa Bubble Massage získáte vše, co potřebujete, aby pravidelně pečovat o své vířivce.
Obsah sady:
Nádrž PureSpa Bubble MassageTermální podložkaKrycí plachta na vířivkuČerpadloOvládací panelZměkčovač vodyTestovací proužkyFiltr Skladovací taškaDržadla pro přenášeníČisticí sada Intex 28004 – 1 ksDávkovač chloru Intex 29044 – 1 ks

Dostupné funkce:

 

Systém pro ohřev vody s vestavěným termostatem – automaticky se zapne, když teplota vody klesne pod nastavenou teplotu.
Teplota může být zobrazena ve stupních Celsia nebo Fahrenheita.
Funkce filtrace vody je připojena k systému změkčování vody.
Aktivací hydromasáže jedním stisknutím, po 30 minutách se automaticky vypne.
Možnost nastavení úrovně tlaku vzduchu v hydromasáži.
LED displej zobrazuje aktuální teplotu vody.
Pro měření tlaku je zahrnut tlakoměr.
Má systém změkčování vody.

Specifikace:

Počet osob: 4
Kapacita: 795 litrů
Forma: ovál
Vnitřní průměr: 145 cm
Vnější průměr: 196 cm
Výška: 71 cm
Krycí vrstva: třívrstvý vinyl
Konstrukce: Fiber-Tech Construction s tisící super-odolných mikrovláken
Výkon čerpadla: 1 741 litrů/hodinu
Počet trysek: 120 kusů
Výkon ohřívače: 2 200 W
Výkon  masážního přístroje: 800 W
Rozsah teploty: 20°C – 40ºC
Zvýšení teploty 1,5 – 2,5ºC za 1 hodinu (při normálních atmosferických podmínkách)
Hmotnost: 46 kg
Záruka: 24 měsíce
Doporučený tlak: 0,83 bar
Výrobce / model: Intex / 28426

Pozor! Rozměry PureSpa, které podává výrobce Intex, jsou maximálními při optimálním tlaku, teplotě a vlhkostí. Doma se rozměry mohou lišit o několika centimetrů.