fitnessprozivot.cz

Koloběžka WORKER Pinki se svítícími kolečky

Oblíbený kousek Koloběžka WORKER Pinki se od společnosti s předním postavením na trhu Worker jednoduše pořídíte tady za neuvěřitelně výhodnou cenu. V akci od 899 Kč.
EAN: 8595153676728
Koloběžka WORKER Pinki se
Ověřit dostupnost »
Značka: Worker
899
Popis produktu

Koloběžka s protiskluzovým nášlapem, svítící kolečka, sklápěcí mechanismus, pěnové rukojeti.. Koloběžka WORKER Pinki se svítícími kolečky je kvalitní dívčí koloběžka vyrobená z odlehčené slitiny oceli a hliníku. Splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost Vašeho dítěte. Koloběžku WORKER Pinki lze snadno složit a díky jednoduchému sklápěcímu mechanismu se zajištěním je lehce přenosná.

Navíc disponuje svítícími kolečky, která začnou svítit, když jsou uvedena do pohybu. K rozsvícení však není potřeba žádných baterií, vše má na svědomí magnetická energie, která je vytvářena při roztočení koleček. Pod deskou koloběžky se tak rozzáří hra červených světel.

Ochranné prvky jako jsou pěnové rukojeti na řidítkách, protiskluzová nášlapná deska nebo zadní brzda zaručují perfektní jízdní vlastnosti. Koloběžka WORKER Pinki se svítícími kolečky je vhodná pro děti od 4 let.Technický popis:

Rám
50% ocel, 50% hliník

Nosnost
50 kg

Minimální doporučená výška jezdce
100 cm

Madla
pěnová

Velikost koleček
125 mm

Kolečka
PVC

Ložiska
ABEC 3

Brzdy
zadní nášlapná

Hmotnost
2 kg

Nastavitelná výška řídítek
59 – 78 cm

Šířka řídítek
32,5 cm

Délka koloběžky
68 cm

Rozměry ve složeném stavu
62 x 19 x 9,5 cm

Doporučený věk
4+

Další vybavení
skládací mechanismus, neklouzavý a vyztužený nášlap, kolečka s LED diodami (červená barva)