fitnessprozivot.cz

Křesadlo JuBö Bushcraft Firesteel Stick 10 cm

Zajímavý kousek Křesadlo JuBö Bushcraft Firesteel Stick od známého dodavatele Jubö pohodlně seženete na našich stránkách v bezva akci! Právě teď jen za 220 Kč.
EAN: 8596084159434
Křesadlo JuBö Bushcraft Firesteel Stick
Ověřit dostupnost »
Značka: Jubö
220
Popis produktu

Magnesiové křesadlo ručně vyrobené v Česku, spolehlivé zapalování za každého počasí, až 15 000 zážehů, 1 ks v balení.. S křesadlem JuBö Bushcraft Firesteel Stick rychle zapálíte papír či dřevo, aniž byste se museli ohlížet na povětrnostní podmínky. Zatímco zápalky mohou zmoknout nebo navlhnout, křesadlo bude vždy spolehlivě fungovat. Masivní ocílka o tloušťce 8 mm obohacená o magnesium nabízí vysoký komfort při křesání a velké množství jisker s vysokou teplotou až 3500 °C.

Komfort zvyšuje průvlek osazený koženou šňůrkou na zápěstí nebo pro snadné zavěšení. Křesadlo JuBö Bushcraft Firesteel Stick je dodáváno bez plíšku, lze křesat o jakoukoliv ostrou hranu, např. o hřbet nože nebo ostrou hranu kamene. Křesadlo je ideální pro zakládání táboráků nebo zapalování přenosných vařičů. Jestli se chystáte kempovat, rozhodně by ve vaší výbavě nemělo chybět.Technický popis:

magnesiové křesadlo pro spolehlivé zapalování
pracuje i mokré a ve vlhkém prostředí
vhodný způsob, jak zapálit papír, dřevo či přenosný vařič
cca 15 000 zážehů
teplota až 3500 °C
ručně vyrobeno v Česku
celková délka: cca 100 mm
délka škrtací části: cca 90 mm
průměr křesací tyčinky: 8 mm
hmotnost: 60 g
cena za jeden kus