fitnessprozivot.cz

Longboard Shaun White Patrol 36″

Neodolatelný produkt Longboard Shaun White Patrol od oblíbené značky se zárukou kvality Shaun white pořídíte právě zde ve slevě! Stojí teď u nás 2 290 Kč.
EAN: 8595153677237
Longboard Shaun White Patrol
Popis produktu

Deska z javoru, ložiska ABEC 5, moderní design, vysoká kvalita, drop-through montáž treků.. Longboard Shaun White Patrol 36″ je všestranný longboard, který uspokojí začátečníky i pokročilé jezdce. Osmi vrstvená deska z javoru, která je lepená kvalitním lepidlem je vysoce odolná a extrémně stabilní. Délka desky 91,5 cm je vhodná hlavně pro jezdce s výškou postavy maximálně do 180 cm. Má nižší těžiště pro možnost vyšší rychlosti a lepší zvládnutí triků.

Longboard Shaun White Patrol je vhodný pro typy jízd jako je freeride, carving a freestyle, není určen na skoky. Kolečka jsou výborně přilnavá na jakémkoli povrchu a v kombinaci s chromovanými rychlostními ložisky ABEC 5 zaručují vynikající vlastnosti i při nejextrémnějších jízdách. Navíc byl navržen a vyvinut za spolupráce Shauna Whita – mistra světa v jízdě na skateboardu a dvojnásobného olympijského vítěze na snowboardu, který ho se svým týmem pečlivě testoval tak, aby vyhovoval začátečníkům i náročným riderům. Longboard Shaun White Patrol 36″ je ideální na krátké vyjížďky i dlouhé trasy.Technický popis:
 

 

deska z javoru
lepená kvalitním lepidlem pro longboardy v 8 vrstvách
nižší těžiště pro vyšší rychlost
ideální na freeride, carving a freestyle
podvozek: 7“ hliníkový
kolečka: PU guma, o rozměrech 7 x 5,2 cm s 78A tvrdostí
ložiska: ABEC 5
rozměry desky: 91,5 x 23 cm (36″)
grip: 80AB
nosnost: 100 kg
hmotnost: 3,5 kg
vhodný pro začátečníky i pokročilé jezdce
není určen na skoky