fitnessprozivot.cz

Magnetický náhrdelník inSPORTline Alkione modrá 48 cm

Tento levný kus Magnetický náhrdelník inSPORTline Alkione modrá od našeho předního výrobce Insportline pohodlně pořídíte online za super peníze! Nyní nakoupíte za 569 Kč.
EAN: 8596084039439
Magnetický náhrdelník inSPORTline Alkione  modrá
Popis produktu

Náhrdelník sportovnějšího vzhledu, ze silikonu s čipem pohlcujícím elmag. záření.. Magnetický náhrdelník inSPORTline Alkione je elegantní doplněk pozitivně působící lidský organismus. Je vyrobený z nejkvalitnějších materiálů jako je zdravotně nezávadný silikon, neodymové magnety a chirurgická ocel. Neodymové magnety jsou vyráběny pouze v relativně malých rozměrech a jsou vyrobeny ze slitiny jedné pětiny bóru a čtyř pětin neodymu. Neodymové magnety jsou speciální tím, že uvolňují pouze malé množství své energie. Magnetický náhrdelník inSPORTline Alkione je vhodný pro všechny, kteří se potřebují psychicky soustředit nebo jsou unaveni z nadměrné práce. Tento náhrdelník je rovněž vhodné pro atlety a ty, kteří rádi sportují.

Účinky:
Zvyšují hladinu okysličení krve, podporují buněčnou regeneraci, vyrovnávají krevní tlak a napomáhají odplavování zplodin látkové výměny. Mají analgetické účinky, jsou vhodné k tlumení bolesti kloubů a svalů, zmírňují otoky a urychlují hojení. Působí protizánětlivé. Účinné jsou u degenerativních a zánětlivých onemocnění pohybového aparátu, svalových a šlachových úponu (tenisový loket, achillovka). Náhrdelník je účinný při chronických bolestech krční páteře a ramen způsobených nesprávným namáháním, úrazem nebo stresem. Pomáhají při bolesti zubů a při menstruačních bolestech.Technický popis:

špičkový magnetický náhrdelník
kvalitní zpracování 
zdravotně  nezávadný silikonový materiál
čip pohlcující elektromagnetické záření
3 neodymové magnety o síle cca 1000 gaussů
chirurgická ocel
elegantní design
odstraňuje únavu a urychluje regeneraci organismu
nevhodné pro kojící a těhotné ženy
velikost: délka 48 cm x šířka 0,4 cm
hmotnost: 29 g
vhodné pro muže i ženy

Poznámka:

Magnetický náhrdelník nelze použít u osob s kardiostimulátorem a u těhotných žen. Pokud máte v těle náhradní klouby, kovové spoje nebo umělé orgány, informujte se u svého ošetřujícího lékaře na možnosti použití magnetických výrobků.