fitnessprozivot.cz

Moto přilba HJC F70 Carbon Eston MC5 S (55-56)

Tento neodolatelný produkt Moto přilba HJC F70 Carbon Eston od dodavatele s dlouholetou historií Hjc jednoduše pořídíte u nás právě skutečně levně! Akční cena od 10 490 Kč.
EAN: 8804269312292
Moto přilba HJC F70 Carbon Eston
Ověřit dostupnost »
Značka: Hjc
10 490
Popis produktu

Lehká karbonová skořepina, dobře padnoucí a pohodlný interiér, propracovaná ventilace.. Moto přilba HJC F70 Carbon Eston MC5 kombinuje špičkový design s praktickými funkcemi v moderní a lehké karbonové helmě, kterou prostě musíte mít. Pokud jste jezdec, který si rád drží náskok, tato řada helem volá právě vaše jméno. Unikátní design zahrnuje agresivně vypadající bradový chránič a propracovanou ventilaci ACS ze dvou horních větracích otvorů a pěti zadních odfuků. Díky tomu se z přilby efektivně odvádí teplo i vlhkost.

Pohodlí je klíčové a proto je podpořeno vnitřní sluneční clonou ovládanou snadno dosažitelnou pákou na spodní straně skořepiny. Maximální pokrytí zorného pole zajišťuje ochranu před zbytečnou únavou očí a chrání před ostrými odlesky. Clona disponuje UV, protimlžící a oděruvzdornou úpravou. Antibakteriální textilie MultiCool v interiéru přilby zaručuje lepší absorpci vlhkosti a rychlejší vysušení výstelky a lícnic.Technický popis:

lehká karbonová skořepina
dobře padnoucí a pohodlná přilba díky technologii CAD
ventilační systém ACS
sluneční clona s povrchem chráněným proti oděru, zamlžování a s 99% UV ochranou
antibakteriální textilie MultiCool
výstelka a lícnice vyjímatelné k vyprání
úprava pro použití dioptrických brýlí
plexi s přípravou pro protimlžící fólii Pinlock
čiré plexi a jedna čirá Pinlock fólie součástí balení
hmotnost: 1450 g
homologace ECE 22.05