fitnessprozivot.cz

Moto přilba ROOF Boxer V8 Suzuka P/J černo-zelená XL (61-62)

Hodně žádaný produkt Moto přilba ROOF Boxer V8 Suzuka P/J od společnosti s dlouholetou tradicí Roof snadno pořídíte tady a teď za báječnou cenu. Momentálně k dispozici za 7 490 Kč.
EAN: 8595153688158
Moto přilba ROOF Boxer V8 Suzuka P/J
Ověřit dostupnost »
Značka: Roof
7 490 11 890 Kč Sleva -37%
Popis produktu

Výklopná, skořepina z kompozitního materiálu, hledí s ochranou proti poškrábání a mlžení, zamykání výklopné části.. Moto přilba ROOF Boxer V8 Suzuka je velmi bezpečná helma, která získala v bezpečnostním testovacím programu SHARP 4 z 5 hvězdiček a splňuje tak obě homologace ECE 22-05, jak pro otevřené, tak i pro uzavřené helmy. Helmu lze snadným a rychlým zvednutím hledí přizpůsobit potřebám jezdce. Pokud chcete přilbu pro jízdu na skútru, stačí pomocí dvou postranních pojistek přesunout ochrannou bradovou část do zadního prostoru helmy. Tím vznikne otevřená přilba. A pokud se chce jezdec během jízdy opravdu pokochat pohledem na okolní krajinu, lze jednoduchým pohybem zvednout plexi, které je vybaveno ochranou proti poškrábání a mlžení. V plexi je navíc zabudován systém ochrany proti slunci. 

Skořepina moto přilby ROOF Boxer V8 Suzuka je vyrobena z kompozitního materiálu a spolu s komfortním vnitřním polstrováním působí velmi robustně. Polstrování je anti-alergenní a plně vyjímatelné. Díky použitým materiálům je přilba i přes svou pevnost lehká a skvěle padnoucí. Velkou výhodou moto helmy ROOF Boxer V8 Suzuka je její důmyslný a efektivní systém ventilace. Intenzitu proudění vzduchu si může jezdec sám regulovat, a to díky zaklápěcímu mechanismu v oblasti brady a vrchní části hlavy. Jezdec se tak v přilbě nepotí a může se plně věnovat samotné jízdě. Moto přilba ROOF Boxer V8 Suzuka – skutečná kvalita pro skutečné jezdce!Technický popis:

skořepina z kompozitního materiálu
rychlé a snadné zvedání hledí 
překlápění čelistní části 
4 z 5 hvězdiček v bezpečnostním testování programu SHARP 
homologace ECE 22-05 P/J (norma pro evropský trh, možnost jezdit i s odklopenou bradovou částí)
antialergenní, plně vyjímatelný polstrování
systém zamykání výklopné části s kovovými zámky 
bezpečnostní vyklápění jednou rukou
hledí s úpravou proti poškrábání a mlžení 
dvojité pryžové těsnění v dosedací části skořepiny
hmotnost: 1,65 kg