fitnessprozivot.cz

Multifunkční hrazda inSPORTline Power Tower PT80

Hodně povedený výrobek Multifunkční hrazda inSPORTline Power od kvalitní značky Insportline pohodlně pořídíte zrovna dnes za výhodné peníze! Aktuálně za 4 890 Kč.
EAN: 8595153675363
Multifunkční hrazda inSPORTline Power
Popis produktu

Vysoká stabilita, odolná konstrukce, propracované detaily, multifunkční horní hrazda, bradla, protiskluzová úprava úchopů, měkké polstrování opěrky.. Multifunkční hrazda inSPORTline Power Tower PT80 je ideální pomocník pro posilování celého těla vlastní hmotností. Ocelová konstrukce s profilem rámu 50 x 50 mm je velmi odolná a stabilní. Horní hrazda o průměru úchopu 25 mm je opatřena protiskluzovým vzorem, což zaručuje pevné a bezpečné stisknutí během cvičení.

Spodní madla slouží k provádění kliků (dipů), pomocí kterých lze vytvarovat prsní svalstvo a tricepsové svaly. Bradla jsou naopak vhodná k dokonalému vypracování břišních svalů.

V neposlední řadě hrazda disponuje opěrkou s měkkým polstrováním, protiskluzovým zakončením nohou nebo nosností 120 kg. Díky výbornému poměru cena/kvalita se stala multifunkční hrazda inSPORTline Power Tower PT80 velmi oblíbenou a vyhledávanou hrazdou pro domácí využití.Technický popis:

robustní ocelová konstrukce
odolná povrchová úprava
možnost provádět desítky cviků
protiskluzová úprava madel
protiskluzové zakončení nohou
měkké polstrování
dolní madla pro kliky
jednoduchá horní hrazda
vyvýšený vstup pro snadný přístup k hrazdě
délka horní hrazdy: 108 cm
profil rámu: 50 x 50 mm
průměr madel: 25 mm
rozměry: délka 157 cm x šířka 65 cm x výška 206 cm
hmotnost: 35 kg
nosnost: 120 kg
kategorie H (dle normy EN957) vhodné pro domácí využití