fitnessprozivot.cz

Nastavitelná kladka Body Craft SPDL M

Zlevněný výrobek Nastavitelná kladka Body Craft s pečetí kvality od značky Body craft jednoduše můžete sehnat právě zde skutečně levně. Momentálně k dispozici za 37 990 Kč.
Nastavitelná kladka Body Craft
Ověřit dostupnost »
Značka: Body craft
37 990
Popis produktu

Moderní a elegantní – všestranná kladka s nastavitelnou výškou i zátěží, vhodná obzvláště do bytových prostor!. Nastavitelná kladka Body Craft SPDL M je elegantním řešením pro domácí posilovnu, i když na ni zrovna nemáte moc místa! Díky neuvěřitelně úzkému profilu můžete konstrukci postavit prakticky kdekoli, aniž by zasahovala do prostoru. Největší efekt zaznamenáte, když kladku postavíte těsně ke zdi. Systém zahrnuje dvě navzájem propojené kladky, které lze vytočit o 180°. Kromě toho je můžete nastavit do 32 různých výšek a zapojit tak do tréninku opravdu velké množství cviků.

V balení najdete dva jednoruční úchopy i popruh na kotník, takže na posílení celého těla budete dokonale připraveni. Zátěž se reguluje pomocí klasických cihliček o maximální hmotnosti 90 kg, které jsou z velké části zakryté zrcadlovým rámem. Kompaktní provedení konstrukce na první pohled zapadne spíše do moderního bytu než posilovny a bez problému tak splyne skoro s každým interiérem. Stačí vám tedy jen kousek volné plochy a o poctivý trénink máte postaráno!Technický popis:

nastavitelná kladka s neuvěřitelně úzkým profilem
perfektní do domácích prostorů
kompaktní a elegantní
pružná ocelová lanka s nylonovou povrchovou úpravou
32 úrovní nastavení výšky
kladky otočné do 180° úhlu
vysoká variabilita tréninku
zrcadlová plocha
index přenosu síly: 1:2 (1:4 při propojení kladek karabinou)
hmotnost závaží: 90 kg (20 x 4,5 kg)
výška: 208 cm
délka: 64 cm
hloubka: 26 cm
hmotnost: 142,6 kg
počet krabic: 5 (1x 211 x 67 x 15 cm, 1x 211 x 40 x 4 cm, 2x 28 x 19 x 15 cm, 1x 27 x 14 x 13 cm)
příslušenství: 2 jednoruční úchopy, kotníkový popruh