fitnessprozivot.cz

Nastavitelný posilovací stojan inSPORTline PW30

Kvalitní a levný kousek Nastavitelný posilovací stojan inSPORTline od známého výrobce Insportline snadno můžete získat tady a teď právě skutečně výhodně! Výhodně za cenu 5 990 Kč.
EAN: 8595153672492
Nastavitelný posilovací stojan inSPORTline
Popis produktu

Posilovací stojan s nastavitelnou šířkou a výškou, zámky činek, vysoká stabilita, robustní konstrukce.. Nastavitelný posilovací stojan inSPORTline PW30 je všestranný stojan na různé délky tyčí.

Má výškově nastavitelné polohy v rozsahu 91 – 155 cm umožňující nastavení pro libovolné uživatele nebo různá použití. Plusem je i délkově nastavitelná rozteč v rozmezí 80 – 112 cm, která se přizpůsobí různým délkám vzpěračských tyčí.

Navíc je opatřen zámky činek, které zaručují maximální bezpečnost. Posilovací stojan inSPORTline PW30 je ideální k posilování s bench press lavicí, ale je vhodný i pro trénink dřepů s činkou.

Stojan je vyroben z extrémně odolného a kvalitního kovového profilu o šířce 5 x 8 cm. Celá jeho konstrukce poskytuje maximální stabilitu, která je při tréninku s činkami nutností. Stojan inSPORTline PW30 je vhodný jak pro domácí, tak i komerční účely a díky otvorům na podstavcích lze upevnit na dané místo.Technický popis:

8 výškově nastavitelných poloh
5 šířkově nastavitelných poloh
zámky na činkovou hřídel
vysoká stabilita
odolná povrchová úprava
vysoké nároky na bezpečnost
otvory pro zakotvení do podlahy
výška stojanu: 91 – 155 cm
šířka stojanu: 80 – 112 cm
délka podstavců: 90 cm
profil rámu: 5 x 8 cm
nosnost: 150 kg
hmotnost: 22 kg
materiál: ocel
činka není součástí balení