fitnessprozivot.cz

Ochranná síť Spartan bez tyčí k trampolínám 457 cm – na 10 tyčí

Tento skvělý produkt Ochranná síť Spartan bez tyčí od naší známé značky Spartan pohodlně seženete právě za parádní cenu! Nyní pořídíte jen za 1 590 Kč.
EAN: 9001741012933
Ochranná síť Spartan bez tyčí k trampolínám 457
Ověřit dostupnost »
Značka: Spartan
1 590
Popis produktu

Ochranná síť pro bezpečné skákání, rychlá a snadná montáž, pojistka pro úplné uzavření prostoru.. Náhradní samostatná ochranná síť k trampolíně Spartan 457 cm je vhodným doplňkem v případech, kdy dojde k násilnému poškození či protržení Vaší původní ochranné sítě. V takovém případě nemusíte kupovat celou síť včetně stojné konstrukce, ale můžete pořídit tuto samostatnou síť, kterou pouze nasadíte na původní konstrukci a tím i nadále zajistíte maximální bezpečnost při užívání trampolíny.

Ochranná síť na trampolínu Spartan průměru 457 cm je speciální pevnostní síť zabraňující pádům mimo akční odrazovou plochu trampolíny a ochraňující uživatele před možným úrazem. Díky propracovanému technickému provedení a vysoce kvalitním materiálům sítě i konstrukce splňuje tato bezpečnostní síť normy EN-71 německé zkušebny TÜV NORD a ASTM Internacional. Síť je odolná proti vlhkosti a UV záření a je proto vhodná pro exteriérové využití. Vstupní otvor sítě je opatřen zipem, který umožní úplné uzavření akčního prostoru trampolíny a zajistí tak maximální bezpečnost.Technický popis:

extrémně pevná a odolná ochranná síť
odolná proti vlhkosti a UV záření
výška sítě: 2 m
průměr sítě: 457 cm
instalace na 10 hlavních stojných tyčí po původní poškozené síti
určeno pro trampolíny o průměru 457 cm s 5 stojnými dvojnožkami / 10 nohami
vstupní otvor je zajištěn zipem a pojistkou pro úplné uzavření akčního prostoru trampolíny
snadná a rychlá montáž
vysoká kvalita s dlouhou životností
v případě poškození máme skladem všechny náhradní díly
jedná se o náhradní síť neobsahující opěrné tyče, spojovací materiál a pěnovou ochranu tyčí
ilustrační foto