fitnessprozivot.cz

Paddleboard na elektrický pohon Jobe Aero SUP E-Duna 11.6 21002

Tento velmi oblíbený produkt Paddleboard na elektrický pohon Jobe Aero od spolehlivého výrobce Jobe snadno pořídíte zrovna dnes za super cenu. V akci od 47 990 Kč.
EAN: 8718181283014
Paddleboard na elektrický pohon Jobe Aero
Ověřit dostupnost »
Značka: Jobe
47 990 63 799 Kč Sleva -24%
Popis produktu

Motorový paddleboard s karbonovým pádlem pro bezstarostné výlety a opravdu pohodovou dovolenou! Motor má dálkové ovládání a dokonce dokáže nafouknout paddleboard za vás!. Jobe Aero SUP E-Duna 11.6 je revoluční novinkou ve světě nafukovacích paddleboardů! Kromě obvyklých špičkových vlastností Jobe boardů má totiž ještě jednu výhodu navíc – elektrický pohon! Motor je dokonale integrovaný do konstrukce boardu, lze ho ale bez problému vyjmout. Rychlost maximálně 2 uzlů máte pod kontrolou díky dálkovému ovladači, který jednoduše nasadíte na rukojeť pádla. A nejenže vás motor popožene po hladině, dokáže také paddleboard sám nafouknout!

Přímo s paddleboardem navíc dostanete nastavitelné karbonové pádlo, které tuto luxusní sadu skvěle doplní! Dále nesmíme zapomenout ani na bezpečnostní lanko (leash). To vše – včetně paddleboardu – je zabaleno do praktického voděodolného batohu, díky kterému SUP lehce dopravíte přímo k vodě. Stačí tak pouze přijít na startovní pozici, nafouknout, naskočit na board a pořádně to rozjet!

X-Stitching – nová technologie pro lehčí a pevnější boardy

Vnitřní stěny boardu již nejsou propojené stovkami jednotlivých nylonových vláken, ale jen jedním, které je křížově protkané celou jeho plochou. Dvojvrstvý PVC materiál je tak spojen efektivněji než kdy dřív a po nafouknutí neuvěřitelně pevný. Navíc je mnohem lehčí než předchozí ročníky, a to v řádech kilogramů! V kombinaci s ověřenou „Heat Bonded“ technologií (spojení jednotlivých vrstev strojem za použití vyšších teplot místo lepení lepidlem) je tak SUP na opravdu špičkové úrovni a jeho jízdní vlastnosti jsou dokonalé. Pro maximální odolnost přibyly po stranách plováku boční ochranné pásky, které slouží jako extra pojistka proti úniku vzduchu a pro další zpevnění konstrukce.

 

Paddleboardy Jobe se díky propracované konstrukci a pokročilým technologiím pod zátěží neprohýbají a zachovávají si na vodě perfektní jízdní vlastnosti.

Neznačkové paddleboardy naopak tolik pevné nejsou a standardní zatížení nezvládají. Ve středu se mohou výrazně prohýbat a kazit tak prožitek z jízdy.

Paddleboardy Jobe jsou dodávány s veškerým příslušenstvím, které zahrnuje výkonnou pumpu s odnímatelným přesným manometrem, sklolaminátové pádlo, paddleboard leash (bezpečnostní lanko), opravnou lepící sadu a velký vodotěsný batoh, do kterého se veškeré toto příslušenství přehledně naskládá a celá výbava je tak připravena na cestu. Stačí tak pouze přijít na startovní pozici, nafouknout, naskočit na board a pádlovat.

Paddleboardy jsou nejen skvělou odpočinkovou aktivitou, ale i komplexním cvičením. Podívejte se, které svaly protáhnete a posílíte.

 

Přínos jízdy na paddleboardu potvrzuje i počet spálených kalorií. Za hodinu jich podle intenzity můžete spálit až 1125:
 
                                          
 

 Technický popis:

paddleboard s elektrickým motorem pro delší projížďky
integrovaná elektrická pumpa
díky svému tvaru je rychlý a snadno ovladatelný
střed a boční spoje posíleny vrstvou navíc
vhodný na všechny vodní plochy
čtvercový ocas
špičatější nos
protiskluzová EVA pěna na povrchu prkna
madlo pro snadné přenášení
elastická lana vepředu pro zajištění zavazadel
2 ocelové D-kroužky
trojdílné karbonové pádlo
hmotnost: 10,8 kg (včetně ploutve)
objem:  320 l
doporučená hmotnost uživatele: do 115 kg
rozměry: 350 x 78,8 cm
materiál konstrukce: 2 vrstvy PVC
tloušťka: 15 cm
součástí motor s integrovanou pumpou, leash, pádlo, batoh, ploutev, sada na opravu plováku

Technický popis motoru:

motor a elektrická pumpa v jednom
ovládání pomocí dálkového ovladače (Bluetooth)
3 rychlostní stupně
maximální rychlost: 2 uzly (5 km/h)
výdrž baterie: 3 hod
doba do úplného nabití: 8 hod
rozměry: 52 x 21 x 15 cm
hmotnost motoru: 3,1 kg
hmotnost baterie: 1,15 kg