fitnessprozivot.cz

Paddleboard s příslušenstvím Bestway Hydro Force HuaKa'i 10'

Ve slevě kousek Paddleboard s příslušenstvím Bestway Hydro od značky s tradicí a dobrou pověstí Bestway dostanete momentálně v naši nabídce trvale výhodně. Aktuálně výhodně za 7 890 Kč.
EAN: 6942138977257
Paddleboard s příslušenstvím Bestway Hydro
Ověřit dostupnost »
Značka: Bestway
7 890 9 490 Kč Sleva -16%
Popis produktu

Dvoukomorový allround paddleboard pro všechny vodní nadšence! Se stabilní a širokou konstrukcí bude vyhovovat každému, zejména pak začátečníkům!. Perfektní pro klidnou relaxační jízdu, Bestway Hydro Force HuaKa'i 10' je tím pravým boardem pro idylické chvíle u vody! Díky zaobleným tvarům, dvoukomorové technologii a širokému profilu je neuvěřitelně stabilní a tím pádem výborný pro začátečníky. Jeho lehká konstrukce se navíc snadno ovládá a dobře se s ní manipuluje, takže se za jízdy můžete pořádně vyřádit a nemusíte se bát, že ztratíte rovnováhu! Vyrazte za zábavou i dobrodružstvím a užijte si slunné letní dny naplno!

Vychytávky, co oceníte na vodě i mimo ni

Paddleboard Bestway Hydro Force HuaKa'i 10' není jen samotné prkno. V balení je obsažena spousta doplňků, které zpříjemní pádlování i přenos boardu. Pod elastické bungee šňůry můžete upevnit lehký náklad, který nechcete nechávat na břehu. Protiskluzová podložka strukturou poskytne maximální grip a minimalizuje riziko uklouznutí. Nemusíte se ale bát ani když k uklouznutí dojde. K noze a nerezovému D-kroužku jednoduše připevníte bezpečnostní leash a paddleboard vám nikam neuplave. Jistě potěší i pevné madlo pro pohodlné přenášení celého SUPu.

Kompletní příslušenství v ceně

V balení najdete vše, co pro vyražení na vodu můžete potřebovat – trojdílné hliníkové pádlo s nastavitelnou délkou (167 – 217 cm), pumpu s tlakoměrem i nezbytný leash (bezpečnostní lanko). To vše navíc můžete včetně složeného paddleboardu přenášet v pevném batohu s pohodlnými ramenními popruhy. Stačí tak hodit batoh na záda a nic vám nebude bránit v cestě za dobrodružstvím.

Technický popis:

allround paddleboard pro začátečníky a rekreační jezdce
technologie „drop stitch“ (vnitřní nylonová vlákna) pro pevnou a zároveň lehkou konstrukci
dvoukomorová konstrukce
výborná stabilita
elastické bungee šňůry pro upevnění lehkého nákladu
nerezové D-kroužky pro uchycení bezpečnostního lanka a sedátka
odnímatelná ploutev se snadnou instalací, stačí nasunout
madlo pro snadné přenášení
maximální tlak: 1,03 bar (15 psi)
materiál: PVC
rozměry desky: 300 x 84 cm
tloušťka desky: 15 cm
objem: 320 l
maximální nosnost: 130 kg
čistá hmotnost: 12,2 kg
hliníkové pádlo, bezpečnostní leash, pumpa s tlakoměrem, batoh na přenášení, ploutev a opravná sada součástí balení
upozornění: Hliníková pádla jsou navržena tak, aby se půl hodiny udržela na vodní hladině při jeho náhodném upuštění. Je však nutné pravidelně odlévat vodu, která se během používání může dostat dovnitř, a mohla by pádlo stáhnout ke dnu.