fitnessprozivot.cz

Podložka HS-N010GM 1cm modrá

Hodně žádaný produkt Podložka HS-N010GM 1cm značky Hop-Sport jednoduše naleznete v naší nabídce v akci. Teď za akční cenu 388 Kč.
EAN: 5902308215986
Podložka HS-N010GM 1cm
Popis produktu

Měkká a pohodlná tréninková podložka z přizpůsobivého materiálu NBR. Ideální produkt pro fitness, jógu, rehabilitaci a silové cvičení. Zvyšuje stabilitu a bezpečnost během tréninku – díky vlastnostem NBR se během cvičení neklouže a dokonale absorbuje veškerý Váš pohyb.

Tloušťka

Vezměte si tuto podložku kdekoli chcete a vychutnejte si svůj trénink! Na podložce Hop-Sport lze pohodlně cvičit doma, ve fitness klubu, ale i na pláži nebo na trávě. Tento model s tloušťkou do 1 cm poskytuje ještě účinnější izolační vrstvu na jakémkoliv povrchu.

Elastická a odolná

Díky materiálu NBR je podložka Hop-Sport elastická a odolná. I když se podložka každý den sroluje na přenášení nebo skladování, nedeformuje se a po rozložení si stále zachovává vysoký stupeň pružnosti. Navíc je protiskluzová – nehýbe se během cvičení.

Voděodolná

Vysoce kvalitní pěna NBR neabsorbuje vodu, díky čemuž podložka velmi rychle schne a dá se velmi snadno čistit. To je velmi DŮLEŽITÉ hlavně pokud plánujete cvičit na podložce každý den.

Praktická rukojeť

Po ukončení tréninku ji můžete jednoduše zavinout a skrýt nebo i přenést (díky praktické rukojeti).

Technické údaje:

Model: HS-N010GM
Barva: modrá
Rozměry: 180 x 61cm
Tloušťka: 1 cm
Materiál: vysoce kvalitní pěna NBR
Produkt zahrnuje: rukojeť na přenášení

Při nákupu v našem obchodě získáváte:

rychlé doručení
doklad o nákupu