fitnessprozivot.cz

Posilovač ramen – Hydraulicline CSP900 černá

Nový kousek Posilovač ramen - Hydraulicline CSP900 od společnosti Insportline jednoduše získáte zde teď ve výhodné akci! V akci od 14 890 Kč.
EAN: 8595153641641
Posilovač ramen - Hydraulicline CSP900
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
14 890
Popis produktu

Shoulder Press Machine je stroj pro komplexní posilování ramenních svalů a svalů paží, možnost nastavení 6 úrovní odporu.. Tento posilovací stroj Shoulder Press Machine ze série strojů Hydraulic Line je součásti speciálního kruhového tréninku. Stroj je navržen tak, aby bylo posilování s ním maximálně efektivní, bezpečné a nenamáhalo klouby. Celá série strojů Hydraulic Line pracuje na principu olejových tlumičů, které poskytují stabilní odpor v celém rozsahu cvičení.

Shoulder Press Machine Hydraulicline CSP900 je stroj pro komplexní posilování ramenních svalů a svalů paží. Jeho robustní konstrukce zajišťuje stabilitu při cvičení a měkké polstrování přináší potřebný komfort, díky němuž je cvičení na tomto stroji velmi pohodlné. Sedlo s masivní opěrkou zad je opatřeno širokým polstrováním odolným proti vlhkosti. Odpor stroje v obou směrech pohybu zprostředkovává hydraulický tlumič nastavitelný do šesti úrovní obtížnosti.

Celá konstrukce stroje je pak opatřena povrchovou úpravou se zvýšenou odolností proti poškrábání a odlupování. Díky nenáročnosti stroje na kloubní aparát je Shoulder Press Machine ideální pro rekonvalescenční cvičení i pro každodenní intenzivní posilování.Technický popis:

nulový počáteční odpor umožňuje snadnější započetí pohybu
možnost nastavení 6 úrovní odporu
minimální odpor: 6 kg
maximální odpor: 12 kg
pevná podstava a robustní rám zajišťuje maximální stabilitu během cvičení
povrchová úprava se zvýšenou odolností proti poškrábání a odlupování
madla opatřená speciálním protiskluzovou vrstvou
stabilní odpor hydraulického tlumiče v obou směrech a v celém rozsahu pohybu
nezatěžuje klouby
bezpečné posilování i bez odborného dohledu
rozměry: D101 x Š76 x V113 cm 
hmotnost: 35 kg
nosnost: 120 kg
určeno pro komerční i soukromé využití