fitnessprozivot.cz

Posilovač tricepsů – Hydraulicline CAC700 černá

Kvalitní a levný výrobek Posilovač tricepsů - Hydraulicline CAC700 s osvědčenou značkou Insportline pohodlně seženete ještě dnes za báječnou cenu. Nyní nakoupíte za 14 890 Kč.
EAN: 8595153641627
Posilovač tricepsů - Hydraulicline CAC700
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
14 890
Popis produktu

Vysoce efektivní posilování tricepsů a paží nezatěžující klouby, možnost nastavení 6 úrovní odporu.. Tento posilovací stroj Tricep Down Machine ze série strojů Hydraulic Line je součásti speciálního kruhového tréninku. Stroj je navržen pro maximálně efektivní a bezpečné posilování tricepsů paží. Celá série strojů Hydraulic Line pracuje na principu olejových tlumičů s 6 úrovněmi nastavení, které poskytují stabilní odpor v celém rozsahu cvičení.

Stroj Tricep Down Machine Hydraulicline CAC700 je vybaven kvalitním sedátkem s velkou opěrkou zad, vysokým polstrováním odolným proti vlhkosti, pevnou podstavou zajišťující maximální stabilitu při cvičení a dvěma robustními madly s protiskluzovými úchopy, která jsou uchycena k hydraulickému tlumiči umožňujícím nastavení 6 úrovní odporu. Madla se pak otáčejí na otočném čepu, který je umístěn přesně v místě, které zajišťuje ergonomicky správný pohyb paží.

Celá robustní konstrukce je opatřena speciální povrchovou úpravou se zvýšenou odolností proti poškrábání a odlupování. Díky jednoduchému, ale efektivnímu systému Hydraulic-Line, který nenamáhá kluby, je tento posilovací stroj vhodný pro rekonvalescenční využití i každodenní intenzivní posilování.Technický popis:

nulový odpor v počátku tahu umožňuje snadnější započetí pohybu
možnost nastavení 6 úrovní odporu
minimální odpor: 4 kg
maximální odpor: 15 kg
pevná podstava zajišťuje maximální stabilitu při cvičení
robustní konstrukce rámu opatřena speciální povrchovou úpravou
madla s protiskluzovými úchopy otočná na středovém čepu
stabilní odpor hydraulických tlumičů v celém rozsahu pohybu
odpor v obou směrech pohybu
minimální zátěž kloubů
bezpečné posilování i bez odborného dohledu
rozměry: D102 x Š70 x V111 cm 
hmotnost: 33,5 kg
nosnost: 120 kg
určeno pro komerční i soukromé využití