fitnessprozivot.cz

Posilovací guma inSPORTline Hangy X-Light 204×1,3 cm / 12 kg

Kvalitní produkt Posilovací guma inSPORTline Hangy X-Light 204x1,3 od spolehlivé značky Insportline lze nakoupit zde nyní za příznivou cenu! Akční ceny již od 329 Kč.
EAN: 8595153672607
Posilovací guma inSPORTline Hangy X-Light 204x1
Popis produktu

Pružný gumový pás pro nejlehčí obtížnost cvičení, skladný, přenosný a efektivní pomocník posilování doma i v tělocvičně, možnost využití pro jednodušší přitahování na hrazdách.. Posilovací guma inSPORTline Hangy je fitness pomůcka, která má široké využití a je vhodná k procvičení bench pressu, mrtvých tahů a dřepů. Lze ji použít nejen k posilování, ale i k efektivnímu protahování.

Neustálým napínáním a povolováním pásu se zároveň zvyšuje nebo snižuje odpor, díky čemuž se skvěle uplatňuje při nápravě poruch svalové koordinace, či rekonvalescenci po zraněních a je velmi účinný při budování svalstva a zvyšování odolnosti. V neposlední řadě lze takovýto pás použít i na hrazdách či žebřinách pro usnadnění přítahů.

Vzhledem ke své nízké hmotnosti a malým rozměrům je posilovací guma inSPORTline Hangy snadno přenosná, a proto je ideální cvičební pomůckou nejen v tělocvičně, ale i doma.Technický popis:

vysoká pružnost pásu
možnost spojení více pásů uzly
vhodný pro cvičení doma i v tělocvičně
skladnost (minimální nároky na prostor)
efektivní pomůcka
použitelný i na hrazdách a žebřinách pro jednodušší přitahování
odpor: 12 kg
šířka: 1,3 cm
obvod: 204 cm
váha: 106 g