fitnessprozivot.cz

Slackline – inSPORTline ergo 25 m

Výjimečný výrobek Slackline - inSPORTline ergo od dodavatele kvalitních produktů Lemfeld lze získat právě zde ve slevě. Právě nyní za 1 490 Kč.
EAN: 8595153663728
Slackline - inSPORTline ergo
Ověřit dostupnost »
Značka: Lemfeld
1 490
Popis produktu

Sada vhodná pro dělání triků, ale i běžné chození, regulace napnutí pomocí ráčny.. Slackline je moderní a cenově dostupná disciplína spojující zábavu s posilováním a koordinačním tréninkem. Slackline inSPORTline ergo 25 m je ideální zábavná pomůcka pro jednotlivce i skupinu lidí.

Jedná se o balancování, chození a skákání na popruhu upevněném mezi dvěma body, například mezi stromy, sloupy a podobnými nosnými body. Na rozdíl od chození po provazu není popruh Slackline natažen napevno. Je možné jej více či méně napnout a docílit tak rozdílných vlastností. Platí, že čím více napnutá lajna, tím snadnější chození. Běžně se vyskytují lajny v šířce od 2,5 do 5 cm. Tato lajna je široká 5 cm a platí, že široké lajny jsou vhodné pro dělání různých triků a „blbnutí“ na nich. Hůře se na nich ale bude udržovat rovnováha, protože široká lajna se naklápí do stran a znesnadňuje tím balanc.

Slackline inSPORTline ergo 25 m může být pro své příznivce zábavou, tréninkem ale i relaxací. Díky snadnému a rychlému uchycení mezi dva nosné body je tato disciplína vhodná pro kempování, stanování, tábory a jiné akce, kde zajistí širokému kolektivu aktivní zábavu na mnoho hodin.

Existují různé druhy „lajn“. Lajny nízko nad zemí, na kterých se dělají především triky a balancování, highlajny se zajištěním natažené několik desítek metrů nad zemí, lajny nad vodou nebo extrémně dlouhé longlajny. V našem obchodě naleznete nízké lajny, které jsou vhodné pro chození maximálně jeden metr nad zemí.Technický popis:

vysoce kvalitní a odolné materiály
25 m popruh s ocelovou dopínací račnou pro snadnou regulaci propnutí a délky
vhodné pro exteriérové i interiérové využití
určeno pro Slackline nízko nad zemí – max. výška kotvícího bodu: 1 m
materiál: nízkoprůtažný PES
šířka popruhu: 50 mm
maximální vzdálenost kotvících bodů: 25 m
maximální nosnost: 200 kg

 

Důležité upozornění:

Vybírejte pouze body, které snesou extrémní zatížení v ohybu!!! Pokud lajnu zavěšujete na strom, buďte k němu prosím ohleduplní. Abyste zamezili případnému poškození stromu, vložte mezi strom a kotvící popruh kus látky. Může to být část starého oblečení či starý koberec.
Slackline je nebezpečná aktivita s možností zranění. Prostudujte návod a dbejte na jeho dodržování. V případě nejasností, kontaktujte svého prodejce. Výrobce nenese právní odpovědnost za zranění vzniklá v souvislosti s používáním výrobku v nevhodných podmínkách.

 

Před použitím výrobku je nutné:

podrobně se seznámit s možnostmi a omezeními tohoto výrobku
znát odpovídající způsoby jištění a metodiky použití výrobku (případně absolvovat odborné školení)
znát a akceptovat riziko spojené s prováděnou činností

Další produkty od výrobce Lemfeld