fitnessprozivot.cz

Sporttester inSPORTline Diverz fialová

Tento unikátní produkt Sporttester inSPORTline Diverz od oblíbené značky se zárukou kvality Insportline můžete najít aktuálně extra výhodně! Akční cena 949 Kč.
EAN: 8595153668433
Sporttester inSPORTline Diverz
Popis produktu

Odolné a velmi lehké tělo, hrudní pás, měření tepové frekvence a tělesné kondice.. Sporttester inSPORTline Diverz je moderní a odolný sportovní počítač s měřičem tepové frekvence (TF) a hodinkami v jednom. Základem těchto hodinek je odolné a velmi lehké tělo se stylovým designem, přehledný podsvícený displej s vysokou odolností proti poškrábání a 4 funkční tlačítka. Hrudní pás pro snímání tepu je součástí balení.

Sporttester inSPORTline Diverz nabízí všechny důležité funkce pro správné vedení tréninku – 3 přednastavené zóny tepové frekvence (65/75/85% max TF), 1 nastavitelnou zónu s možností nastavení vlastní min./max. tepové frekvence, záznam až 50 tréninků (R01 – R50) či ukazatel tempa se zvukovou signalizací ve volitelném rozsahu 10 – 300 pípnutí za 1 minutu.

Dle přednastavených informací o uživateli (pohlaví, výška, hmotnost, věk) dokáže sporttester určit stupeň tělesné kondice pomocí známého indexu BMI (Index tělesné hmotnosti). Mezi časovými funkcemi těchto sportovních hodinek pak nechybí všechny využívané funkce jako čas, datum, stopky, časový odpočet či 3 nezávislé budíky.

Sporttester inSPORTline Diverz disponuje velmi kvalitním celoplošným podsvícením, díky kterému je plně ovladatelný i ve tmě. Lehké, odolné tělo a intuitivní ovládání či vodotěsnost vhodná pro plavání a potápění bez dýchacího přístroje jsou vlastnosti, které řadí tyto hodinky mezi ideální pomocníky při mnoha sportovních aktivitách, outdooru i při běžném nošení.Technický popis:

lehké tělo sporttesteru z tvrzeného plastu
velký displej s vysokou odolností proti poškrábání
4 funkční tlačítka (Start/Stop, Light, Mode, Reset)
měření tepové frekvence s přesností EKG
měření tělesné kondice pomocí indexu BMI
3 přednastavené zóny TF
1 volitelná zóna s možnosti vložení maximální a minimální tepové frekvence
ukazatel tempa s rozsahem 10 – 300 pípnutí / 1 min.
možnost uložení až 50 tréninkových záznamů
lap timer – počítání časů jednotlivých kol (max. 8 hodnot)
sporttester zobrazuje: min. TF, průměrnou TF, max. TF
vodotěsnost (reálná): 30 m (plavání, potápění bez dýchacího přístroje)
časové funkce sporttesteru: datum, den v týdnu, duální čas (možnost změny režimu 12/24), stopky, časový odpočet, 3 budíky
podsvícení: celoplošné (zelená barva podsvícení)
baterie: CR2025, knoflíková
průměr ciferníku: 5,8 cm
hmotnost: 55 g
velikost řemínku: 170-230 mm
hrudní pás je součástí balení

3 přednastavené zóny TF:

HZ1 (pevná délka tréninku 25 minut): 55 – 65% max. tepové frekvence
HZ2 (pevná délka tréninku 40 minut): 65 – 75% max. tepové frekvence
HZ3 (pevná délka tréninku 40 minut): 75 – 85% max. tepové frekvence

Doplňující informace: Maximální tepová frekvence je počítána pomocí hodnoty 220, od které se odečítá vložený věk uživatele. Tedy například maximální TF 32letého uživatele je počítána podle vzorce 220 – 32 = 188 tepů za 1 minutu. Proto např. tepový rozsah v zóně HZ3 (75 – 85% z 188) je u tohoto uživatele 141 – 160 tepů za 1 minutu.

Další produkty z kategorie Sporttestery inSPORTline