fitnessprozivot.cz

Sporttester Suunto Ambit2 S (HR) limetková

Oblíbený a kvalitní produkt Sporttester Suunto Ambit2 S od této skvělé značky Suunto lze nakoupit v aktuální nabídce až neuvěřitelně levně. Akční cena již od 5 590 Kč.
EAN: 6417084180391
Sporttester Suunto Ambit2 S (HR)
Ověřit dostupnost »
Značka: Suunto
5 590 9 590 Kč Sleva -41%
Popis produktu

Sporttester určený pro běh s velkým podsvíceným displejem, s GPS navigací pro orientaci v terénu, výškoměr, záznam trasy, možnost dokoupení příslušenství.. Kolekce hodinek modelů označením Ambit2 od značky Suunto je určena pro běžného sportovce, který chce mít pod kontrolou svou tepovou frekvenci i trasu. Sportovní hodinky Suunto Ambit2 S jsou navrženy tak, aby rozvíjely vaši vášeň pro sport. Nejnovější GPS v lehkém a elegantním designu s pokročilými funkcemi pro běh, jízdu na kole, plavání a další sporty. Do hodinek lze přidávat nové funkce pomocí tisíců dostupných Suunto aplikací. Předveďte to nejlepší, co ve vás je – kdykoli a kdekoli.

toto balení obsahuje hodinky, základní napájecí a komunikační kabel, komfortní hrudní pás
další čidla nejsou součástí balení a je možné je dokoupit
Technický popis:

GPS přijímač přímo v hodinkách- rychlost, vzdálenost, trasa
měření nadmořské výšky – podle GPS přijímače
3D kompas s nastavením deklinace
záznam průběhu aktivit do paměti
přenos dat do PC na Movescount
životnost baterie až 25 h při zapnuté funkci GPS
velký a přehledný podsvícený displej
jazyk rozhraní: angličtina, francouzština, němčina, španělština a další
materiál: tělo hodinek z polyamidu se skleněnými vlákny, hliníková luneta, náramek TPU
vodotěsnost (reálná): 50 m (plavání, potápění)
hmotnost: 72 g

GPS pro sportovce:
Nové Ambit2 S jsou lehké a elegantní hodinky pro sportovce s pokročilými funkcemi pro běh, jízdu na kole, plavání a další sporty. GPS poskytuje informace o přesné rychlosti, vzdálenosti a trase, zatímco monitor srdečního tepu vám umožní trénovat ve vaší ideální tepové zóně.

Jízda na kole:
Nový Suunto Ambit2 S podporuje měřiče výkonu (ANT+), nabízí různé hodnoty měření výkonu a četné možnosti hloubkových analýz.

Plavání:
Ambit2 S nabízí komplexní plaveckou analýzu, která zahrnuje tempo, vzdálenost, automatické intervaly, rychlost záběrů plavání a plavecký čas vztahující se k různým délkám bazénu. Ambit2 vás také naučí rozpoznat plavecký styl, který usnadní analýzy vašeho výkonu.

Běh:
FusedSpeed™- integrovaná GPS s akcelerometrem nabízí běžcům velmi přesné měření rychlosti a vzdálenosti. Pro trénink je důležitý také intervalový měřič a automatické měření uběhnutých kol.

Multisportovní trénink:
Uživatelé si mohou vybrat sport, při kterém Suunto Ambit2 použijí. Ideální pro nahrávání triatlonu nebo multisportovního tréninku.