fitnessprozivot.cz

Stacionární bradla s hrazdou HS-1012K

Tento unikátní výrobek Stacionární bradla s hrazdou od skvělé a známé značky Hop-Sport jde získat u nás nyní výhodně. Nyní pořídíte jen za 1 691 Kč.
EAN: 5902308225749
Stacionární bradla s hrazdou
Ověřit dostupnost »
Značka: Hop-Sport
1 691
Popis produktu

Stacionární bradla a hrazdou HS-1012K značky Hop-Sport jsou multifunkčním tréninkovým zařízením, které zahrnuje hrazdu a rukojeti na kliky. Na bradlech můžete provádět solidní silový trénink s využitím váhy vlastního těla. Budou vhodné nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé. Stacionární bradla umožňují provádět různé cviky (různé typy kliků, přítahů atd.), A díky tomu vám poskytují komplexní domácí trénink.

Hrazda

Jedním z prvků tohoto zařízení je hrazda s rukojeťmi. Hrazda se používá k provádění různých přítahů a shybů: s nadhmatem, s podhmatem atd. Rukojeti jsou pokryty speciálním protiskluzovým materiálem, aby byl váš trénink pohodlný a bezpečný.

Nastavení výšky

Výška hrazdy je nastavitelná v 10-stupních v rozmezí od 170 do 210 cm. Nastavení umožňuje upravit výšku podle výšky uživatele a typu cvičení. Výška se nastavuje pomocí otočných knoflíků.

Bradla na kliky

Bradla slouží hlavně k provádění kliků. Takové cviky umožňují posílit svaly ramen (biceps a triceps), předloktí, hrudníku, zádům, břicha a stehen. Kliky na bradlech jsou důležitým prvkem kalistenického tréninku.

Široké podstavce

Bradla jsou umístěny na širokých a stabilních podstavcích. Šířka základny (73 cm) umožňuje snadné provádění i intenzivního tréninku bez obav o stabilitu a bezpečnost.

Technické údaje:

Značka: Hop-Sport
Model: HS-1012K
Účel: na domácí použití
Návod k použití
Záruka: 24 měsíců
Konstrukce: ocel, práškově lakovaná
Rozměry základny: 73 x 75 cm
Nastavitelná výška: 170 – 210 cm
Profily: 6 x 3 cm
Maximální hmotnost uživatele: 150 kg