fitnessprozivot.cz

Úchopy na kliky inSPORTline Push Up PU200

Tento neodolatelný produkt Úchopy na kliky inSPORTline Push od značky se zárukou kvality Insportline snadno najdete tady a teď právě za nejnižší cenu. Nyní za akční cenu 239 Kč.
EAN: 8595153671600
Úchopy na kliky inSPORTline Push
Popis produktu

Úchopy pro efektivnější cvičení kliků, protiskluzová zakončení, stabilní, výhodou je nízká hmotnost a skladnost.. Úchopy na kliky inSPORTline Push Up PU200 jsou oblíbeným příslušenstvím pro dokonalé provádění kliků. Konstrukce je vyrobena z odolné oceli, což zaručuje dlouholetou životnost. Rukojeti jsou opatřeny protiskluzovým materiálem, který umožňuje pevné a komfortní stisknutí. V kombinaci s protiskluzovým opatřením nohou jsou úchopy maximálně stabilní a umožňují provádět precizní kliky až do krajních poloh.

Při cvičení se lokty dostávají do menšího úhlu, hrudník se dostává níže než při obyčejném kliku a cvičení je tak více efektivní. Díky těmto výborným vlastnostem se staly úchopy na kliky inSPORTline Push Up PU200 velmi oblíbeným příslušenstvím pro posilování horní poloviny těla, zejména prsních svalů.Technický popis:

ideální doplněk k provádění kliků
kvalitní zpracování
vysoká odolnost
protiskluzová úprava rukojetí a zakončení nohou
rozměry: délka 27 cm, šířka 16 cm, výška 14,5 cm
délka úchopů: 12 cm
průměr úchopů: 30 mm
materiál: ocel
materiál rukojetí: polypropylen
hmotnost: 420 g (kus)
nosnost: 120 kg
vhodné k posilování horní poloviny těla, zejména prsních svalů 
2 ks v balení