fitnessprozivot.cz

Vibrační plošina inSPORTline Julisa

Hodně povedený výrobek Vibrační plošina inSPORTline od známé značky Insportline lze koupit teď se slevou! Výhodně za skvělou cenu 8 490 Kč.
EAN: 8596084098931
Vibrační plošina inSPORTline
Popis produktu

Vibrační plošina pro efektivní domácí posilování a uvolňování svalů. Prohnutý tvar, vertikální, horizontální a 3D vibrace, 60 rychlostí, nastavitelné expandéry, dálkové ovládání.. Vibrační plošina inSPORTline Julisa je ideální pomůckou pro posilování a formování postavy, uvolnění svalů nebo rychlou regeneraci po nadměrné fyzické námaze.

Masáže jsou velmi efektivní, uvolňující, bezpečné a časově nenáročné. Posilovat nebo uvolňovat můžete různé svalové skupiny. Záleží jen na poloze, jakou na plošině zaujmete. Můžete na ní stát, sedět, provádět dřepy, kliky nebo různé formy vzporů. Volba je jen na vás a možností je spousta.

Využít můžete i odnímatelné expandéry s měkkými madly a nastavitelnou délkou. Cvičení na vibrační plošině zvyšuje účinnost cviků, zapojujete i hluboké stabilizační svalstvo.

Vibrační plošina inSPORTline Julisa nabízí 3 různé druhy vibrací – horizontální ze strany na stranu, oscilační (vertikální kývání) a 3D vibrace. Jednotlivé typy vibrací můžete i různě kombinovat. V každém programu máte na výběr ze 60 rychlostí vibrací.

Snadno si tak zvolíte náročnost posilování nebo intenzitu masáže. Diody na stranách podle zvolené zátěže efektně svítí – zeleně, oranžově, nebo červeně.

Měnit nastavení můžete pomocí přiloženého dálkového ovládání v podobě hodinek, které snadno připnete na ruku, nebo přímo na panelu s dotykovým LCD displejem. Ten přehledně zobrazuje aktuální rychlost, zvolený program, množství spálených kalorií a čas cvičení.

Díky mírně prohnutému tvaru plošiny je cvičení komfortnější a zároveň stabilnější, především při širším rozkročení nebo při sedu. Pokud jsou navíc zapnuty všechny módy vibrací dohromady, při poloze tzv. surfaře pak takto tvarovaná deska krásně simuluje právě surfařskou jízdu na vlnách.

I přes menší rozměry, které umožňují snadné skladování, působí vibrační plošina robustním dojmem. To dokládá i vysoká nosnost 120 kg.

Protiskluzové gumové nožky v kombinaci s hmotností stroje 18 kg a přiloženou gumovou podložkou zajišťují, že se během cvičení plošina ani nehne a je velmi bezpečná. Protiskluzová je i samotná cvičební plocha. Vibrační plošina inSPORTline Julisa se hodí do každé domácnosti. Svaly s ní výborně posílíte i uvolníte.

Typy vibrací:

oscilační vibrace – vertikální kývání (amplituda 1 – 2 mm, frekvence 25 – 40 Hz)
3D vibrace – několik směrů vibrací, deska se nijak nehoupe, ale celá vibruje (amplituda 0 – 12 mm, frekvence 6 – 12 Hz)
horizontální vibrace – pohyb ze strany na stranu (amplituda 0,5 – 4 mm, frekvence 7 – 11,5 Hz)
kombinace oscilace a 3D vibrace
kombinace oscilace a horizontální vibrace
kombinace 3D vibrace a horizontální vibrace
kombinace všech druhů vibrací
Technický popis:

skladná vibrační plošina pro efektivní posilování a uvolnění svalů
mírně prohnutá nášlapná plocha
široké možnosti využití
zapojení hlubokého stabilizačního svalstva
zlepšení rovnováhy
3 přednastavené programy
7 manuálních programů
60 rychlostí
odnímatelné expandéry
stabilní protiskluzové nožky
protiskluzová gumová podložka v balení
protiskluzová cvičební plocha
dotykový LCD displej
dálkové ovládání na ruku (knoflíková baterie CR2032 3V není součástí balení)
napájení ze sítě
typy vibrací: horizontální (ze strany na stranu), oscilační (houpačka), 3D vibrace, kombinované
frekvence vibrací: 6 – 40 Hz
rozměry: délka 78 x šířka 46 x výška 20 cm
rozměry cvičební plochy: délka 68 x šířka 42 cm
rozměry balení: délka 84 x šířka 52 x výška 25 cm
výkon: 200 W + 200 W + 40 W (3 motory)
hmotnost: 18 kg
maximální nosnost: 120 kg
vhodné pro domácí použití