fitnessprozivot.cz

Víceúčelová bradla inSPORTline Push Up PU1000

Ve slevě tento kus Víceúčelová bradla inSPORTline Push od dodavatele kvalitních produktů Insportline snadno můžete sehnat právě teď v naší nabídce za outletovou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 890 Kč.
EAN: 8595153677671
Víceúčelová bradla inSPORTline Push
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
890 1 890 Kč Sleva -52%
Popis produktu

Workoutová cvičební pomůcka, dva kusy, posilování s vlastní hmotností, víceúčelové využití.. Víceúčelová bradla inSPORTline Push Up PU1000 jsou univerzální cvičební pomůckou pro silový a kondiční trénink. Tato pomůcka je bezpečná, lehká a snadno skladovatelná. Jednoduchý design si zamilovaly tisíce trenérů a cvičenců.

Při cvičení je využívána vlastní tělesná hmotnost, která je velmi efektivní při posilování, ale také při odbourávání tuků. Mezi další přednosti patří nosnost 150 kg, možnost jednoduchého skládání do sebe, což zabírá minimální prostor při skladování, nebo protiskluzová madla. 

Víceúčelová bradla inSPORTline Push Up PU1000 lze využít v různých fitness centrech, posilovnách, tělocvičnách, ale také v domácím či venkovním prostředí. Zároveň je vhodnou cvičební pomůckou při kruhovém, osobním i skupinovém tréninku.Technický popis:

víceúčelová pomůcka
možnost provádět desítky cviků
při posilování je využívána vlastní tělesná hmotnost
protiskluzová madla
protiskluzové zakončení nohou pro vyšší stabilitu
určené do fitness center, posiloven, tělocvičen, domácího prostředí, venkovního prostředí
vhodné pro kruhový trénink, osobní i skupinový trénink, workout
šrouby jsou součástí balení
rozměry: délka 60 cm x šířka 40 cm x výška 71 cm
rám: 38 x 1,5mm
materiál: ocel
hmotnost: 3,4 kg (1 ks)
nosnost: 150 kg
cena za pár