fitnessprozivot.cz

Vitamínový doplněk Nutrend Vitamins D3+K2 90 kapslí

Tento kvalitní produkt Vitamínový doplněk Nutrend Vitamins od našeho výrobce Nutrend můžete pořídit na našich stránkách teď právě za výborné peníze. Produkt koupíte teď u nás za 389 Kč.
EAN: 8594073170545
Vitamínový doplněk Nutrend Vitamins D3+K2
Popis produktu

Želatinové kapsle s vysokým obsahem vitamínů D3 a K2, které příznivě působí na stav kostí.. Nutrend Vitamins D3+K2 nabízí bohatý zdroj vitamínů, které přispívají k optimálnímu stavu kostí. Je obohacený o extrakt z černého pepře, který zvyšuje biologickou dostupnost některých vitamínů. Jedná se o doplněk stravy ve formě želatinových kapslí.

Vitamin D se v těle zapojuje do normální funkce imunitního systému a podílí se na normální svalové funkci. Přítomnost vitamínu D ve stravě je užitečná zejména v zimních měsících, kdy naše tělo není dostatečně vystaveno slunečnímu svitu.

100 µg vitamínu D v jedné kapsli
60 µg vitamínu K2 v jedné kapsli
s extraktem z černého pepře 
užívá se 1 kapsle za 4 dny 

 Vitamín D:

přispívá k normální absorpci/využití vápníku a fosforu
přispívá k normální hladině vápníku v krvi
přispívá k udržení normálních kostí
přispívá k udržení normální svalové funkce
přispívá k udržení normálních zubů
přispívá k normální funkci imunitního systému
hraje roli v procesu dělení buněk
pomáhá snižovat riziko pádů spojených s posturální nestabilitou a svalovou slabostí. Pád je rizikovým faktorem zlomenin kostí u mužů a žen ve věku 60 let a starších

Vitamín K:

přispívá k normální srážlivosti krve
přispívá k udržení normálních kostí

Doporučené dávkování: Užijte maximálně 1 kapsli za 4 dny. Zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené dávkování. 

Upozornění: Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti do 10 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Chraňte před teplem, mrazem a vlhkostí.Složení: maltodextrin, želatinová tobolka (želatina, barvivo oxid železa), MCT olej (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, glukózový sirup a mléčná bílkovina, emulgátor E472c), cholekalciferol (vitamin D3), plnidlo stearan hořečnatý, extrakt z černého pepře (95 % piperinu) – Bioperine®, menachinon-7 (vitamin K2).

Nutriční hodnoty:

 
1 kapsle

Vitamin D
100 µg = 2 000 %* (4000 IU)

Vitamin K2
60 µg = 80 %*

Extrakt z černého pepře
1,5 mg

* Referenční hodnota příjmu.

1 kapsle: 500 mg

Hmotnost obsahu balení: 45 g (90 kapslí)