fitnessprozivot.cz

Windsurf paddleboard s příslušenstvím JOBE Mohaka 10.2 22002

Tento oblíbený produkt Windsurf paddleboard s příslušenstvím JOBE od našeho známého výrobce Jobe pohodlně nakoupíte u nás v bezva akci. Nabídky od 28 990 Kč.
Windsurf paddleboard s příslušenstvím JOBE
Ověřit dostupnost »
Značka: Jobe
28 990 32 790 Kč Sleva -11%
Popis produktu

Windsurf a lehký paddleboard v jednom pro pohodovou jízdu na vlnách i klidné hladině! Lze použít s plachtou i bez ní.. S windsurfovým paddleboardem JOBE Mohaka 10.2 můžete dobít hned dva elementy – vodu i vítr! Tento SUP s plachtou totiž dokonale kombinuje svět pádlování a windsurfingu a přinese vám do vodních radovánek to nejlepší z obojího. Nenajdete tu žádné kompromisy – skutečně se jedná o pravý windsurfing na lehce přenosném paddleboardu.

Plachtu lze jednoduše odmontovat, takže při jednom výletu klidně můžete zakusit oba dva vodní sporty. Pro lepší stabilitu a ovladatelnost při surfování je board dokonce vybaven vnitřní výztuhou. Při manévrech pomohou také hned 2 ploutve. Připevněte plachtu do držáku uprostřed boardu a nechte se unášet větrem po hladině!

Přímo s paddleboardem navíc dostanete nastavitelné laminátové pádlo, bezpečnostní lanko (leash) a ruční pumpu pro snadné nafouknutí. To vše – včetně paddleboardu – je zabaleno do praktického voděodolného batohu, ve kterém SUP snadno dopravíte přímo k vodě. Stačí tak pouze dojít na břeh, nafouknout, naskočit na board a pádlovat!

X-Stitching – špičková technologie pro lehčí a pevnější boardy

Vnitřní stěny boardu již nejsou propojené stovkami jednotlivých nylonových vláken, ale jen jedním, které je křížově protkané celou jeho plochou. Dvojvrstvý PVC materiál je tak propojen efektivněji než kdy dřív a po nafouknutí neuvěřitelně pevný. Navíc je mnohem lehčí! V kombinaci s ověřenou „Heat Bonded“ technologií (spojení jednotlivých vrstev strojem za použití vyšších teplot místo lepení lepidlem) je tak SUP na opravdu špičkové úrovni a jeho jízdní vlastnosti jsou dokonalé. Pro maximální odolnost jsou po stranách plováku boční ochranné pásky, které slouží jako extra pojistka proti úniku vzduchu a pro další zpevnění konstrukce.

Paddleboardy JOBE se díky propracované konstrukci a pokročilým technologiím pod zátěží neprohýbají a zachovávají si na vodě perfektní jízdní vlastnosti.

Neznačkové paddleboardy naopak tolik pevné nejsou a standardní zatížení nezvládají. Ve středu se mohou výrazně prohýbat a kazit tak prožitek z jízdy.

Paddleboardy jsou nejen skvělou odpočinkovou aktivitou, ale i komplexním cvičením. Podívejte se, které svaly protáhnete a posílíte.

Přínos jízdy na paddleboardu potvrzuje i počet spálených kalorií. Za hodinu jich podle intenzity můžete spálit až 1125:

                                          
 

Technický popis:

spolehlivý paddleboard s plachtou vhodný na windsurfing i sjíždění vln
vnitřní výztuha pro lepší manévrovatelnost a stabilitu
lze použít jako windsurf i standardní paddleboard
5 pomocných madel pro více možností úchytu
elastická lana vepředu pro zajištění vašich věcí
protiskluzový povrch
vhodné na vlny i klidnou vodu
lehce nadzvednutý nos
trojdílné laminátové pádlo
hmotnost: 9,3 kg (včetně ploutví)
objem: 280 l
nosnost: 120 kg
rozměry: 309 x 78,7 cm
materiál konstrukce: PVC
tloušťka: 15 cm
součástí plachta, leash, pádlo, pumpa, batoh, ploutve, sada na opravu plováku

 

Technický popis plachty:

plocha: 3,5 m2
ráhno: 140 cm
stěžeň: 316 cm