fitnessprozivot.cz

Zdravotní bandáž loketní Thuasne černá M

Designový produkt Zdravotní bandáž loketní Thuasne od dodavatele s dlouholetou historií Thuasne lze získat nyní extra se slevou! Cenově vychází na 819 Kč.
EAN: 3111790047292
Zdravotní bandáž loketní Thuasne
Popis produktu

Ortéza proti syndromu „tenisového lokte“, výhodou maximální fixace díky neoprenovému materiálu, automatické odpařování potu, zmírňuje bolest. . Kvalitní sportovní loketní bandáž Thuasne vyrobena z perforovaného neoprenu je díky anatomicky tvarovaným prostřihům velmi pohodlná a elastická. Perforovaný neopren vyvíjí stejnoměrný tlak na tkáně v okolí kloubu a optimalizuje tak svalový výkon. Sportovní loketní bandáž Thuasne zajišťuje rychlý odvod potu a tím se stává pro pokožku příjemnější.

Tato loketní bandáž je vhodná pro pomoc při aktuální bolesti, ale ortézu lokte lze také využít při prevenci zánětu a syndromu „tenisového“ lokte. Pomocí elastické pásky na loketní bandáži lze nastavit sílu stažení a tak zvýraznit její účinek. Dále má sportovní loketní bandáž Thuasne v oblasti lokte dvě speciální výztuhy, které chrání váš loket před případnými otřesy a nárazy. Díky této ortéze lokte se můžete vrátit k vámi oblíbené sportovní činnosti s vědomím, že je váš loket lépe chráněn.Technický popis:

účinná loketní bandáž
automatické odpařování potu
zmírňuje bolest
vhodná proti prevenci zánětu „tenisového“ lokte
elastická páska pro utažení ortézy
přizpůsobení tvaru lokte
systém nasouvání přes ruku
materiál: kvalitní perforovaný neopren, elastický 
vhodné pro fixaci lokte při sportovních výkonech i pro běžné využití pro zmírnění bolesti loketního kloubu   

Tabulka velikostí:

Velikost
Obvod ruky těsně pod loktem

S
22 – 24 cm

M
25 – 27 cm

L
28 – 30 cm

XL
31 – 33 cm